gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Kargo - Dur Gelir Bir An

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Kelimelerin arasında Yolun var, çıkasın yok
    İçindeki sesi dinle
    Yalanlardan kaçasın yok

Yaza sanki kış gibi
    Başka pencereden bakasın yok

Kırdığın kalplerin
    Hesabını sormadan isteğin çok

Dur gelir bir an
    Çekilir duygular
    Dur gelir bir an

Suçluluk duygusuyla

Arzuladığın herşeye
    İsteğin var, yapasın yok

Kendini bulma yolunu
    Sorasın var, sapasın yok

İlahi adelet diye birşey var
    Senin haberin yok

Hayallerinin peşinden
    Gitmekten başka çaren yok

Dur gelir bir an
    Çekilir duygular
    Dur gelir bir an
    Hep olur zamansız

Dur gelir bir an
    Çekilir duygular
    Dur gelir bir an
    Suçluluk duygusuyla

Kargo - Dur Gelir Bir An konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kargo - Sen Bir Meleksin

Kargo - Sen Bir Meleksin

Denizler durulunca Işıklar kapanınca Unut yıktığın günleri Gel,gir rüyama Bembeyaz bir söz ol Unuttur kendini Utandıma özlemi Gel , gir rüyama Uzun bir sessizlik ol Bekleme sözleri Razıyım susmaya Gel,gir rüyama Sen bir meleksin ,meleksin Herşeyi affedersin Sen bir meleksin, meleksin Her şeyden güzelsin
  2. Kargo - Bir Zamanlar (Gece ile Günü Ayıran)

Kargo - Bir Zamanlar (Gece ile Günü Ayıran)

Yağmurlu bir gecede caddeler çok renksiz Bir perde aralandı Gölgen sokağa sızdı Bir fahişe köşede cöpçüye gülümsüyor Yaşlı bir pianist tramvayı bekliyor Gölgen beni izliyor... Bir zaman bir mekan geceyle günü ayıran Ne varsa benden kalsın gerimde Kitaplarım, loş odam,kaçmalı bilinmeyene Gölgen beni izliyor...
  3. An gelir benim sonum olursun

An gelir benim sonum olursun

/... an gelir... öyle derin bir çığlık atar ki yokluğum ... kederinden benim olursun ... / ah can, sahip çıktın yıldızsızlığına, oysa sana ait değildi bu kapkara geceler diz boyu gece sinerken saçlarına bugünü duydum sessizlğinde, yarını ölmüştü... kimsesizliğe saçıldı umutlarım... gördün mü? /..ağlamak ne basit bir eylem oluyor şimdi bacası tütmeyen bir evde emanetken sıcaklığın../...
  4. Hani Bir An Gelir...

Hani Bir An Gelir...

Hani bir ân gelir... Ve söylenmez sözler söylenir olur! ..... Hani bir ân gelir... Mutluluk pembe bir ipek mendil gibi savrulur loş odada! ..... Hani bir ân gelir... Bir ân gelir... Hani bir göz bir göze gelir. Hani, öyle bir ân gelir ki; En “gelinmez” yollarla en “varılmaz” yolların, senle ben arasındaki yarda boyun büktüğünü görürsün... Bu yar; iki yâr arasıdır! .. Her yar iki...

Sayfayı Paylaş