gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Kargo - Kalamış Parkı

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bir çocuk parkıyım, sessiz ve kederli
    Salıncaklar içinde, yok hiç kimsesi
    Arsız bir çocuk gibisin, şımarık ve tatlı
    Sana herşeyimi vermek, içimdeki kıpırtı

Gün gelir kapımdan bakıp içeri girersin
    Gün olur bu ıssız yeri terkeder gidersin
    Sessizliğin dışından bir ses -seni bana getirdi
    Karanlığın içinden bir ışık -gökyüzüne yükseldi

'Aşk bomboş bir park gibi'
    Yaşlı banklar üstünde bir kaç ıslak sayfa
    Bir hayaletin izinin taşıdı yarına
    Unuttugun kolyen bir bebeğin koynunda
    Senin silik ismini duyurdu yaşama
    'Aşk bomboş bir park şimdi!'
    'Aşk bomboş bir park şimdi...'

Kargo - Kalamış Parkı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kargo - Elmas

Kargo - Elmas

Görgüsüz ve densiz Bencil olmasaydın O elmasları sana Teker teker takmak isterdim Kırmızı ve mavi Moru olmasaydı O elbiseyi sana Beşer beşer almak isterdim Bugüne kadar bana verdiğin sözler Yokolup gittiler Bugüne kadar sana aldığım şeyler Yokolup gittiler Görgüsüz ve densiz İnatçı olmasaydın O elmasları sana Teker teker takmak isterdim Bugüne kadar bana verdiğin sözler Yokolup gittiler...
  2. Kargo - Ayrılmam

Kargo - Ayrılmam

Sona ermekte gün yine seninle Akşamlar böyledir hep sessiz Eşyalar başka yerde, ben bir yerde Gölgen dolaşır gibi, sanki peşimde Işıkları yakın nedir bu giz Yokluğun da, sen de varsa, sen bu evde Ayrılmam, sarılırım hayallere Ayrılmam, sevişirim özleminle Hava ağır sıkıntıda sokaklar Sensin kaldırımlardaki bu iz Alışmaya çalıştıkça öfke gibi Hasret büyüyor göğsümde, sinsi, sessiz
  3. Nazan Öncel - Aşıklar Parkı

Nazan Öncel - Aşıklar Parkı

Aşıklar parkına gittim Seni aradı gözlerim Yağmurlarda yürüdüm Islandı yine gözlerim Bekledim çay bahçesinde Bekledim öylesine Gene akşamlar oldu Gene boynum büküldü Hiç farkın yok ötekilerden Sen bir mikropsun sen Dert küpü oldum bene Of dedim of of dedim Bak saatine kaç dedim Cık dedim gelmez dedim Hadi kızım kalk git evine Unut dedim (zıbar dedim) Adını yazdım masaya...
  4. Bebeğinize Oyun Parkı :)

Bebeğinize Oyun Parkı :)

Sevgili meleklerim; annelerin iş yaparken kurtarıcısı olacağını düşündüğüm ve en önemlisi güvenilir bir yerde olduğunu bilerek rahat iş yapmalarını sağlayacak bir ürün bence oyun parkları.Sizler için birkaç model ;
  5. Serengeti Milli Parkı Nerededir?

Serengeti Milli Parkı Nerededir?

serengeti milli parkı yeri bölgesi hangi ülkede nerede yeri özelliği resimleri ile ilgili bilgiler burada melekler Televizyonda belgesel kanallarını izlerken mutlaka Serengeti ismini duymuşsunuzdur melekler :) Bir milli park (ulusal park) olan Serengeti,uçsuz bucaksız topraklarıyla Tanzanya'da ki 14.763 km2lik bir bölgeyi kapsar.Serengeti Milli Parkı Nerededir daha ayrıntılı olarak öğrenelim;...

Sayfayı Paylaş