gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.222
    Ödül Puanları:
    113

Kargo - Sen Bir Meleksin

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Denizler durulunca Işıklar kapanınca Unut yıktığın günleri
    Gel,gir rüyama
    Bembeyaz bir söz ol
    Unuttur kendini
    Utandıma özlemi
    Gel , gir rüyama
    Uzun bir sessizlik ol
    Bekleme sözleri
    Razıyım susmaya
    Gel,gir rüyama
    Sen bir meleksin ,meleksin
    Herşeyi affedersin
    Sen bir meleksin, meleksin
    Her şeyden güzelsin

Kargo - Sen Bir Meleksin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kargo - Dur Gelir Bir An

Kargo - Dur Gelir Bir An

Kelimelerin arasında Yolun var, çıkasın yok İçindeki sesi dinle Yalanlardan kaçasın yok Yaza sanki kış gibi Başka pencereden bakasın yok Kırdığın kalplerin Hesabını sormadan isteğin çok Dur gelir bir an Çekilir duygular Dur gelir bir an Suçluluk duygusuyla Arzuladığın herşeye İsteğin var, yapasın yok Kendini bulma yolunu Sorasın var, sapasın yok İlahi adelet diye birşey var Senin...
  2. Kargo - Bir Zamanlar (Gece ile Günü Ayıran)

Kargo - Bir Zamanlar (Gece ile Günü Ayıran)

Yağmurlu bir gecede caddeler çok renksiz Bir perde aralandı Gölgen sokağa sızdı Bir fahişe köşede cöpçüye gülümsüyor Yaşlı bir pianist tramvayı bekliyor Gölgen beni izliyor... Bir zaman bir mekan geceyle günü ayıran Ne varsa benden kalsın gerimde Kitaplarım, loş odam,kaçmalı bilinmeyene Gölgen beni izliyor...
  3. biR yeNi meLek geLdii =)

biR yeNi meLek geLdii =)

seLamlar herkezeee ben viyanadan bahar .. umarim sizinle ii vakitler geciriim .. hepiniz öpüyoruuum :party:
  4. reneeme nasıl bir melek?

reneeme nasıl bir melek?

merhaba ben reneesme beni tanıyan tanımayan sizce reneesme nasıl bir melek . herkes yorumunda özgürdür.:D:D bu hafta benim doğum günüm dolayısıyla ...
  5. Bir bilmecem var melekler :)

Bir bilmecem var melekler :)

Bir bilmecem var melekler :) sevgili melişler eğlenceye varmısınız ? Gelin birlikte birbirmize bilmece zeka soruları sorup yanıtlayalım ilk soruda benden olsun :D

Sayfayı Paylaş