gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Kargo - Sen Uyurken

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Sen uyurken oturdum tek başıma Düşünmek zor geldi daldım yanlızlığa Sen uyurken kelimeler dudağımdan
    Döküldüler damla damla yatağıma

Sen uyurken rüyalarında ben var mıyım sen uyurken
    Sen uyurken rüyalarında ben var mıyım sen uyurken yanımda

Sen uyurken oturdum tek başıma
    Düşünmek zor geldi daldım yanlızlığa
    Sen uyurken uyandın birden
    Gülümsedin bana düşündüklerimi bilmeden

Sen uyurken rüyalarında ben var mıyım sen uyurken
    Sen uyurken rüyalarında ben var mıyım sen uyurken yanımda

Kargo - Sen Uyurken konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. uyurken seyrettim

uyurken seyrettim

Seni uyurken seyretmek, nefes alışını duymak için sessizce odana girdim. Gözlerin kapalı, huzur içindesin. Saçının bukleleri melek yüzünü çevreliyor. Birkaç dakika önce içimin sıkıldığını fark ettim. Dikkatimi işime veremedim ve bu yüzden sessizce seninle konuşmak üzere odana geldim. Bu sabah yavaş giyindiğin için sabırsızlanıp, sana söylendim. Saçını tararken “acıyor” dediğinde sana kızgın...
  2. Uyurken konuşurmusunuz

Uyurken konuşurmusunuz

Bekar evlerini bilen bilir her zaman kalabalıktır çoğu zamanda bir kanepede 2 kişi yatılır ben gece uyumuşum yanımda uyuyan sabah anlatıyor ben: bugs bunyy bugs bunny arkdaşım: ne dion lan b:yok yok cin ali cin ali Alm manyakmısın besmele çek yat lan B:doğru çekimde post makinası soğumasın benimle aynı kaderi paylaşan kader mahkumları varmı ???????????????? benim gibi...
  3. Kargo - Elmas

Kargo - Elmas

Görgüsüz ve densiz Bencil olmasaydın O elmasları sana Teker teker takmak isterdim Kırmızı ve mavi Moru olmasaydı O elbiseyi sana Beşer beşer almak isterdim Bugüne kadar bana verdiğin sözler Yokolup gittiler Bugüne kadar sana aldığım şeyler Yokolup gittiler Görgüsüz ve densiz İnatçı olmasaydın O elmasları sana Teker teker takmak isterdim Bugüne kadar bana verdiğin sözler Yokolup gittiler...
  4. Kargo - Ayrılmam

Kargo - Ayrılmam

Sona ermekte gün yine seninle Akşamlar böyledir hep sessiz Eşyalar başka yerde, ben bir yerde Gölgen dolaşır gibi, sanki peşimde Işıkları yakın nedir bu giz Yokluğun da, sen de varsa, sen bu evde Ayrılmam, sarılırım hayallere Ayrılmam, sevişirim özleminle Hava ağır sıkıntıda sokaklar Sensin kaldırımlardaki bu iz Alışmaya çalıştıkça öfke gibi Hasret büyüyor göğsümde, sinsi, sessiz
  5. Uyurken Güzelleşebilirsiniz

Uyurken Güzelleşebilirsiniz

cilt bakımı cilt güzelliği Gece uykuya daldığınızda alacağınız ufak tefek bazı önlemlerle cilt bakımınızın devam edeceğini biliyor musunuz melekler ? İşte uyurken güzelleşmenin tüyoları :tik: Siz uyurken cildiniz kendini yeniler. Bu nedenle yatmadan önce uyguluyacağınız ürünlerin cilde nüfuz etmesi çok daha kolay olur. İşte uyurken güzelleşmek için yapmanız gerekenler CİLDİNİZİ...

Sayfayı Paylaş