gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Kargo - Seni Ben Sevdim

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Işıklar içinde kimsesiz Şehrin içinde sevgisiz Seni ben gördüm
    Seni ben sevdim böylece
    Duygular içinde belirsiz
    İnsanlar içinde dengesiz
    Seni ben gördüm
    Seni ben sevdim böylece
    Oysa bir gün
    Tam bir gün önce
    Mutluluk vardı...

Kargo - Seni Ben Sevdim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sen gülü sevdin ben dikeni

sen gülü sevdin ben dikeni

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Kargo - Ben Ve Dünya

Kargo - Ben Ve Dünya

Dünya bana gülümsedi ona karşı dik durdum Onu bulamadan önce hep kaybettim durdum Dünya beni kucakladı ona karşı ezik oldum Bir çok insan arasında kendimi arar buldum Bir gün gelir de ağlarsan ayna önünde beni hatırla Vazgeçti benden tüm dünya Sen tuttun ben bıraktım Bu aşk bizi hep yaşattı Ben tuttum sen bıraktın Ateş bizi baştan yarattı Dünya beni selamladı Almadan Önce ver diye Aşk önce...
  3. .. Ve Ben Çok Sevdim İkimizi /..

.. Ve Ben Çok Sevdim İkimizi /..

Ilık bahar yağmurları gibi geldin yüreğime.. Hem müjde getirdin kuşlarla bana umut dolu hem ısıttın hem bereket verdin damla damla içime.. Hücremde hapsettiğim soğuk ranzalardan aldın ve kendi yüreğine koydun yüreğimi.. Parmaklıklar ardından dünyaya bakan ve gördükleri kadarıyla yetinen 'ben'i eşsiz manzaralarla buluşturan sendin. Aşktı, sevdaydı, umuttu, gelecekti, güneşti gördüğüm...
  4. Ben sadece sevdim

Ben sadece sevdim

Sen sevmek nedir bilir misin ? İşte ben imkansızı sevdim, imkansız olsa da ben onu sevdim belki çok zor, çok zor belki imkansız ama ben Sevdim... Sevip sevip ayrı kalmak zor olsa da ben yine de her şeye rağmen onu sevdim... O beni sevmese de olur ben onu sevdim ben ona taptım... Bırakın o beni sevmesin, benim sevgim ikimize de yeter. sevmesin kim bilir şimdi nerededir, kiminledir nereden...

Sayfayı Paylaş