gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Kargo - Seni Seviyorum

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bırak mucizeler Yaratayım sana Hergün arayayım seni
    Etrafında dolanayım

Çünkü
    Seni seviyorum
    Çünkü
    Seni seviyorum

Uzak durma
    Sarılayım sana
    Herkes görsün
    Çiçek yollayayım
    Şaşırtayım seni

Çünkü
    Seni seviyorum
    Çünkü
    Seni seviyorum

Kimseyi sevme
    Sadece benim ol lütfen

Kargo - Seni Seviyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. seviyormuş...

seviyormuş...

Günlerden bir gün, evrenin bir noktasında, küçük bir tırtıl gözlerini hayata açmış. Doğal içgüdüleri ile hemen beslenmeye başlamış. Ne bulursa yemiş. Bir süre sonra, yeterince büyüdüğünde, kendine güvenli bir yer bulup, bir koza örmeye başlamış. Bu kozanın içinde geçirdiği uzunca bir sürenin sonunda da, rengarenk kanatlı bir kelebek olup çıkmış. Minik kelebek, uçabiliyor olmanın da verdiği...
  2. Kargo - Elmas

Kargo - Elmas

Görgüsüz ve densiz Bencil olmasaydın O elmasları sana Teker teker takmak isterdim Kırmızı ve mavi Moru olmasaydı O elbiseyi sana Beşer beşer almak isterdim Bugüne kadar bana verdiğin sözler Yokolup gittiler Bugüne kadar sana aldığım şeyler Yokolup gittiler Görgüsüz ve densiz İnatçı olmasaydın O elmasları sana Teker teker takmak isterdim Bugüne kadar bana verdiğin sözler Yokolup gittiler...
  3. Kargo - Ayrılmam

Kargo - Ayrılmam

Sona ermekte gün yine seninle Akşamlar böyledir hep sessiz Eşyalar başka yerde, ben bir yerde Gölgen dolaşır gibi, sanki peşimde Işıkları yakın nedir bu giz Yokluğun da, sen de varsa, sen bu evde Ayrılmam, sarılırım hayallere Ayrılmam, sevişirim özleminle Hava ağır sıkıntıda sokaklar Sensin kaldırımlardaki bu iz Alışmaya çalıştıkça öfke gibi Hasret büyüyor göğsümde, sinsi, sessiz
  4. Seviyorum....

Seviyorum....

Masum bir merhaba ile baslamisti sevdamiz.nereden bilebilirdim ki icim de esen ruzgarin deli firtinalara yakalanip beni oradan oraya savuracagini... Leylayi kiskandiran bir ben olmustum. her sey yolunda giderken tersine donen hayat... Sen sevmeyi bilmeyen,tas kalplinin tekisin sen,seveni goremeyecek kadar korsun... Sen sevgiden anlamayan,insani yikip gecen yikici felaketsin.Of cekiyorum ve...
  5. seviyorum=)

seviyorum=)

aşkımı çookk seviyorum :) ==)) (mehmet&zümer)

Sayfayı Paylaş