gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.223
    Ödül Puanları:
    113

Kargo - Seninle Başım Dertte

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bilmiyorum seninle sonumuz ne olacak Belki bu aşk ölümsuz belki yarım kalacak
    Her gun değişiyorsun avutuyorsun beni
    Bir bilmece gibisin çözemedim ben seni

Seninle başım dertte ne yapsam bilmiyorum
    Canımdan bir parçasın söküp atamıyorum

Bazı gün darılırsın bazı gün barışırsın
    Bazı günde kaybolur hasrete karışırsın

Her gun değişiyorsun avutuyorsun beni
    Bir bilmece gibisin çözemedim ben seni

Seninle başım dertte ne yapsam bilmiyorum
    Canımdan bir parçasın söküp atamıyorum

Kargo - Seninle Başım Dertte konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sivilcelerle başınız dertte mi?

sivilcelerle başınız dertte mi?

Yağ bezlerinin fazla çalışmasının sebep olduğu küçük çıbanlara sivilce denir. Sivilce kesinlikle sıkılmamalıdır. Aksi taktirde ciltte iz kalabilir. Ayrıca çok yağlı ve baharatlı yiyecekler yememek gerekir. Bir su bardağı ekşi nar suyuna yarım su bardağı sirke karıştırn. Bu suya bir parça pamğu batırıp sivilce üzerine kompres yapın. 2 su bardağı suya 2 çorba kaşığı ıhlamur koyup 20 dakika...
  2. Bir Arkadaşıyla Başı Dertteyse

Bir Arkadaşıyla Başı Dertteyse

Bir Arkadaşıyla Başı DertteDoç. Dr. Nilüfer Darıca Hacettepe Üniversitesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Bölümü Öğretim Üyesi Bir insanın herhangi bir olaya ya da bireye karsı geliştirdiği tutumlar, onun kişiliği doğrultusunda şekillenir. Kişilik ise insanı başkalarından ayıran tutum ve davranış örüntülerini içeren tüm ruhsal özelliklerden oluşur. Diğer bir deyişle, bir insanın tüm İlgilerini,...
  3. Kargo - Sil Baştan

Kargo - Sil Baştan

Herşey yeni baştan başladı Ezbedledim artık neden başlayalım yeniden Geçmişi unutmadan sen hep güzel anıları hatırlıyorsun Acı anıları ise baktım unutmuşsun Yeni bir hayata eskiden kalma Olursa eğer Herşeye yeni baştan başlamak gerek Sil baştan sil baştan olduk biz Sil baştan yeniden sil baştan olduk biz Sil baştan yeniden Neler yaptık neler ettik bir hatırla Az mı kavga ettik...
  4. CHP'nin başı dertte

CHP'nin başı dertte

CHP'nin başı bu kez Almanya'dan alındığı iddia edilen yardım parasıyla dertte! Başsavcılık bu konuda inceleme başlattı. CHP'nin bir Alman vakfından para aldığı iddiaları üzerine harekete geçen Başsavcı Yalçınkaya, Nazizm ve Almanya uzmanı Talip Doğan Karlıbel'den belge istedi. Almanya ve Nazizm uzmanı Talip Doğan Karlıbel, Cumhuriyet Başsavcısı Abdurrahman Yalçınkaya'nın,...
  5. eşimle başım dertte

eşimle başım dertte

selam kızlar siteye yeni üye oldum eşimle başım dertte beni deli ediyo bazen ağzı biraz bozuk son zamanlarda kız kardeşi boşanmaya karar werdi 5 aydır ona bakıyo. maddi manevi çok yıprattı bizi. eşim eniştesine küfür ederken bole bir alışkanlık kazandı. bana da lan diye hitap etmeye baçladı. çok cnmı sıkıyo. yapma dedikçe yapıyo. deli olucam. ona nasıl davranmam gerektiğine karar weremiyorum....

Sayfayı Paylaş