gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Kargo - Senle Ya Da sensiz

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Kargo - Senle Ya Da sensiz Sen mi hayatla oynuyorsun
    Yoksa hayat mı senle
    Burada neden bulunuyorsun
    Durma oyna kendinle

O ince çizgide

Senle ya da sensiz
    Dünya döner durur
    Senle ya da sensiz
    Dünya döner durur

Sen mi sabırla bekliyorsun
    Yoksa hepsi mi eğlence
    Sorma cevabı biliyorsun
    Durma oyna kendinle

O ince çizgide

Senle ya da sensiz
    Dünya döner durur
    Senle ya da sensiz
    Dünya döner durur

Döner durur

Dünya seni tuttu en sonunda
    Dünya geçti kendinden
    Dünya ayaklarının altında
    Dünya değişti seninle

O ince çizgide

Kargo - Senle Ya Da sensiz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kıraç - Ya Seninle Ya Sensiz

Kıraç - Ya Seninle Ya Sensiz

Ya Seninle Ya Sensiz Ya hep ya hiç sevgilim Ya seninle ya sensiz Olamaz başka biri Ya seninle ya sensiz İstersen öldür beni İstersen güldür beni Gün gibi güneş gibi Ya seninle ya sensiz Yalnız bir mevsim değil Yalnız bir bahar değil Her zaman her yerde bir Ya seninle ya sensiz İstersen öldür beni İstersen güldür beni Gün gibi güneş gibi Ya seninle ya sensiz Olmasada sevenim Ağlayanım...
  2. Zafer Peker - Ya Seninle Yada Sensiz

Zafer Peker - Ya Seninle Yada Sensiz

Gönlüm yorgun düştü sevdandan Gitme aşkının göster bana Hasretinden usandım ama Kül oldum artık yana yana Beni senden ayırma zor olur Beni üzme yıkma ne olur ah Özlüyorum sensiz yanık yüreğim Kah rolurum gitme güzelim Üzülür ağlarsın sen böyle aşk bulamazsın Ya seninle yada sensiz Durumumuz bak çaresiz Beni yorma beni kolla Olamam sensiz tek başıma
  3. Kargo - YıLdızLarın ALtın da (akor)

Kargo - YıLdızLarın ALtın da (akor)

kargo yıldızların altında akor yıldızların altında akor yildizlarin altinda benim gönlüm sarhoştur benim gönlüm sarhoştur Am Dm Am Dm Am Benim gönlüm sarhoştur yıldızların altında Dm Am E Am Sevişmek ah ne hoştur yıldızların altında ( Am Dm Am ) ( Yanmam gönül yansa da ecel beni alsa da ) A (...
  4. Ya Gözyaşım Ya da Sen..

Ya Gözyaşım Ya da Sen..

Denedim çok zorladım yine de geçmiyor Bu nöbetler çok zamansız, hiç bitmiyor... Bahar gelince kalp ağrılarım hep artıyor Ya da bu hasta yürek bunları abartıyor Bu gece de ağlıyorum Hem de hiç istemeden Tutamıyor engel olamıyor artık Gözyaşıma bu beden.. Uyuyamıyorum artık Sabahları görmeden Akıyor gidiyor içimden Ya gözyaşım ya da SEN ! [Alıntı]
  5. ya seninle ya sensiz

ya seninle ya sensiz

YA SENİNLE YA SENSİZ Ya hep ya hiç sevgilim Ya seninle ya sensiz Olamaz başka biri Ya seninle ya sensiz İstersen al at beni İstersen yarat beni Dağ gibi deniz gibi Ya seninle ya sensiz Olmasa da sevenim Ağlayanım gülenim İlk sözüm son yeminim Ya seninle ya sensiz İstersen sevme beni İstersen bekle beni Taş gibi toprak gibi Ya seninle ya sensiz Yalnız bir mevsim değil Yalnız bir bahar...

Sayfayı Paylaş