gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Kargo - Sonunda

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

İstersen annem ol ister bir fahişe İstersen kardeşim ol Sevgilim olduğunu söyleme
    Sonunda

İstersen ağaç ol hava su cazibe
    İstersen dostum ol
    Sevgilim olduğunu söyleme
    Sonunda sonunda

Sevgim saygım senden yana
    Artık benim olmasan da

İstersen görüşme mektup bile yazma bana
    Düşünmen yeter beni
    Sevgilim olmasan da
    Sonunda sonunda

Kargo - Sonunda konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kargo - Sonbahar

Kargo - Sonbahar

Yapraklar solmuş Yerlerde ölü yatarken Yağmurun altında Şemsiye misali ıslanırken Soranlar oldu Nerede bu yalnız sonbahar Günler geçti Sonra geldi sonbahar Uyudum uyandım Geldi sonbahar Dilimin ucunda Bu mevsim seni beklerken Umurumda mı dünya Kalbini hissederken Soranlar oldu Nerede bu yalnız sonbahar Günler geçti Sonra geldi sonbahar Uyudum uyandım Geldi sonbahar
  2. Kargo - Sanı

Kargo - Sanı

Eğer seyrediyorsan son kez olanları Düzensizlerin düzeni,mantığıyla Kararmış,tozlu,eski bir yastıkta Ya da terli bir baletin kollarında Sanı Geride kalan küçük bir anı Gerçek Bir büyük yanılgı Niye hiçbir zaman yatırmazlar Giyotinin altına icat edeni Döndürüp yüzünü yine kendine Sorarsın aynaların rengini ... Acı ise Küçük bir anının olmadığı
  3. Kargo - Ortaköy

Kargo - Ortaköy

Akşam işten döndüm yorgun argın Ama icim heyecan heyecan dolu Televizyonu açtım bana uyan birşeyler aradım Ama yok Ne yapmalı dedim çıkıp dolaşmalı Ortaköy ün barlarında Islak sokaklar ve bira Son paramı vermişim çoktan Dolaştım durdum tüm gece bütün gece İçmişim delice ama farkında bile değilim Sabah sızıp kalmışım bir köşede yalnız İşim bitti kovuldum gitti Anladım şimdi hayatın...
  4. Kargo - Gözleri

Kargo - Gözleri

Hiç bir şey uyaramaz İçimizdeki sessizliği Ne bir söz ne bir kelime Hiç bir şey Başka değil anlaşıyoruz böylece Yaprağın daha bir yaprağa değdiği O kadar yakın o kadar uysal Elleri getirin elleri Gözleri getirin gözleri Bir şeye karşı koymaktır aşk Salıverin iki tek gölgeyi
  5. Kargo - Elmas

Kargo - Elmas

Görgüsüz ve densiz Bencil olmasaydın O elmasları sana Teker teker takmak isterdim Kırmızı ve mavi Moru olmasaydı O elbiseyi sana Beşer beşer almak isterdim Bugüne kadar bana verdiğin sözler Yokolup gittiler Bugüne kadar sana aldığım şeyler Yokolup gittiler Görgüsüz ve densiz İnatçı olmasaydın O elmasları sana Teker teker takmak isterdim Bugüne kadar bana verdiğin sözler Yokolup gittiler...

Sayfayı Paylaş