gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Kargo - Tüm Benliğim

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Senin düşlerinden geçtiğim anda Nasıl oldu anladım İçimdeki suçluluk duygusuyla
    Gerçekleri sakladım
    Defalarca kaybolan hayatının
    İzlerine rastladım
    Tüm yolların kesiştiği mekanda
    Sensizliği anladım
    Korkular içindeki sürüklenirken
    Kimseye dokunmadım
    Geçmişe baktığım zamanlarda sen
    Yanımdaydın ne acı...
    Tüm benliğim ölse de
    Yaşam nedir unutmaz
    Tüm sözlerin ölse de
    Gurur nedir unutmaz
    Tüm benliğim ölse de...

Kargo - Tüm Benliğim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kargo - Elmas

Kargo - Elmas

Görgüsüz ve densiz Bencil olmasaydın O elmasları sana Teker teker takmak isterdim Kırmızı ve mavi Moru olmasaydı O elbiseyi sana Beşer beşer almak isterdim Bugüne kadar bana verdiğin sözler Yokolup gittiler Bugüne kadar sana aldığım şeyler Yokolup gittiler Görgüsüz ve densiz İnatçı olmasaydın O elmasları sana Teker teker takmak isterdim Bugüne kadar bana verdiğin sözler Yokolup gittiler...
  2. Gölge - Benlik

Gölge - Benlik

Beyinde yüksek konsantrasyonda bulunan bir amino asittir. Santral sinir sistemindeki fonksiyonu henüz kesin olarak bilinmemektedir, ama bir nöro-iletici (bkz.) olabilir ya da potasyumun hücre membranından taşınmasında rol oynayabilir.
  3. tAM bENLİk gELİn

tAM bENLİk gELİn

Kaynana gelinini alır karşısına bak Kızım; benim 3 tür halim vardır. Gülü gögsüme takınca çok sinirliyim, Kulagıma takınca orta sinirli, Saçıma takıncada iyiyim der... SIRA geline gelir bak anne benim BİR türlü halim var ... Sigaramı yakarım bacak bacak üstüne atarım Sen gülü nerene takarsan tak ben bildiğimi yaparım:D :n028:
  4. Sevgilinin benliğinde kaybolmak!!!

Sevgilinin benliğinde kaybolmak!!!

adımlarım ürkek olsada gözlerinin içinde kaybolmak içimde hasretin yaktı yüreğimi sımsıkı sarıl bana ısıt ellerimi Bir insanı çok severseniz o insan sizin için artık başka biri olmaktan çıkar.Bizzat siz olur siz de o olursunuz.Dahası siz ve o bir bütün ,bir olursunuz.Kendinizle onu ayrı ayrı düşünemezsiniz. Misalen ben eşimi o kadar çok seviyorum ki onu kendimden bir parça olarak görüyorum...
  5. Benlik Dâvası Deyiminin Anlamı

Benlik Dâvası Deyiminin Anlamı

Benlik Dâvası Deyiminin Anlamı nedir lütfen bana bu konuda açıklama yapın kızlar.

Sayfayı Paylaş