gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Kargo - Yarına Ne Kaldı?

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Her şeyi benden istedin Her şeyi bana yükledin Yarına ne kaldı?
    Bu kadar mı yakınsın
    Gündüzler çabuk biter
    Geceler gelip geçer
    Yarına ne kaldı?
    Bu kadar mı uzaksın
    Her şeyi benden istedin
    Her şeyi benden bekledin
    Nerde senin cevabın?
    Yarına ne kaldı?

Kargo - Yarına Ne Kaldı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cengiz İmren - Ne Kaldı

Cengiz İmren - Ne Kaldı

bugün yine efkarlıyım efkarlı sen gidince bu aşk içimde saklı bekliyorum hala birşeyler kaldı umudum bitmeden, kimseyi sewmeden o da bana ben de ona sevdalı çocuk olup hep peşimden koşardı gitti sanki yaşananlar rüyaydı deliye dönmeden bişiler etmeden ölümü görmeden... sen istersen bu ayrılık son bulur geç kalırsan belki de sonum olur bırakalım...
  2. Eda Özülkü - Ne Kaldı

Eda Özülkü - Ne Kaldı

Ayrılıklar (Ne Kaldı) Ne kaldı hüzün tohumları bile soldu İçimde aşka dair ne varsa yok oldu Ateş olsan cürmün kadar yer yakarsın Günahları paylaşacak el ararsın Şansıma ismini verdimde yetinmedin Kırıldım senden ala bir şeymi istedim Yalan değil sadece bir gün gördüğüm Yeminlerin şimdi dilinde kördüğüm Ayrılıklar ayrılıklar Şimdi bende tek sorun var Nasıl geçer yalnız bahar Zor...
  3. Neden Geç Kaldın

Neden Geç Kaldın

- neden geç kaldın * yaa sorma metroyla geliyodum..... - metroya binip geç mi kaldın * metroya bindim 3.sn metro şarampole yuvarlanmasın mı - feyzullah iyice abarttın sende yaaa artık yalan söylemeyi bile abarttın * hayatım ama bak parmağım incinde şarampole yuvarlanırken - defooooooool feyzullaaaaaaaaaaaaaaaaah - neden geç kaldın hayri ? * hayatım nerden başlasam bilmiyorum kuş tepeme...
  4. Bağrıma Basacak Ne Kaldı....

Bağrıma Basacak Ne Kaldı....

Bengisu yalnızlık diriltti kışları..Direnen yapraklar büktürdü başları..Her kar tanesinde sakladı taşları..Bağrıma basacak ne kaldı ki aklar….. Ne yazsam aklara kapanıyor hemen..Yakışı temmuzdan sarışı cehennem..İzi siler ferman, dizimde yok derman..Bağrıma basacak ne kaldı ki aklar… Çamı yere eğen, göze nazar eden..Burnumda nefesim bulut gibi tüten..Umut sarkıtını güneşle tüketen..Bağrıma...
  5. PTT Kargonuz Gelmediyse Ne Yapacaksınız ?

PTT Kargonuz Gelmediyse Ne Yapacaksınız ?

Bu konu; ptt kargosu gecikmesi, ptt kargosu gelmemesi halinde yapılacak şeyler ile ilgili bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ptt kargo yoluyla bir ürün almışsanız ve teslim tarihi geçtiği halde hala ürününüzden bir haber yoksa endişe etmeyin. Şimdi sizlerle paylaşacağımız lPTT kargo takip sitesinden istenen bilgileri girerek kargonuzun akıbeti hakkında bil edinebilirsiniz. PTT TAKİP...

Sayfayı Paylaş