gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Kargo - Yıldızların Altında

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Benim gönlüm serhoştur Yıldızların altında Sevişmek ah ne hoştur
    Yıldızların altında

Yanmam gönül yansa da
    Ecel beni alsa da
    Gözlerim kapansa da
    Yıldızların altında

Mavi nurdan bir ırmak
    Gölgede bir salıncak
    Bir de ikimiz kalsak
    Yıldızların altında

Yanmam gönül yansada
    Ecel beni alsada
    Gözlerim kapansada
    Yıldızların altında

Ne keder ne yas olur
    Yıldızların altında
    Çakıllar elmas olur
    Yıldızların altında

Yanmam gönül yansa da
    Ecel beni alsa da
    Gözlerim kapansa da
    Yıldızların altında

Kargo - Yıldızların Altında konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alt

Alt

Bir şeyin altı, o şeyin dayandığı temele, onu meydana getiren unsurlara delalet eder. (Neyin altını görmüşseniz, o maddeye bakınız.)
  2. Kargo - Sonbahar

Kargo - Sonbahar

Yapraklar solmuş Yerlerde ölü yatarken Yağmurun altında Şemsiye misali ıslanırken Soranlar oldu Nerede bu yalnız sonbahar Günler geçti Sonra geldi sonbahar Uyudum uyandım Geldi sonbahar Dilimin ucunda Bu mevsim seni beklerken Umurumda mı dünya Kalbini hissederken Soranlar oldu Nerede bu yalnız sonbahar Günler geçti Sonra geldi sonbahar Uyudum uyandım Geldi sonbahar
  3. Kargo - Sanı

Kargo - Sanı

Eğer seyrediyorsan son kez olanları Düzensizlerin düzeni,mantığıyla Kararmış,tozlu,eski bir yastıkta Ya da terli bir baletin kollarında Sanı Geride kalan küçük bir anı Gerçek Bir büyük yanılgı Niye hiçbir zaman yatırmazlar Giyotinin altına icat edeni Döndürüp yüzünü yine kendine Sorarsın aynaların rengini ... Acı ise Küçük bir anının olmadığı
  4. Kargo - Elmas

Kargo - Elmas

Görgüsüz ve densiz Bencil olmasaydın O elmasları sana Teker teker takmak isterdim Kırmızı ve mavi Moru olmasaydı O elbiseyi sana Beşer beşer almak isterdim Bugüne kadar bana verdiğin sözler Yokolup gittiler Bugüne kadar sana aldığım şeyler Yokolup gittiler Görgüsüz ve densiz İnatçı olmasaydın O elmasları sana Teker teker takmak isterdim Bugüne kadar bana verdiğin sözler Yokolup gittiler...
  5. Kargo - Ayrılmam

Kargo - Ayrılmam

Sona ermekte gün yine seninle Akşamlar böyledir hep sessiz Eşyalar başka yerde, ben bir yerde Gölgen dolaşır gibi, sanki peşimde Işıkları yakın nedir bu giz Yokluğun da, sen de varsa, sen bu evde Ayrılmam, sarılırım hayallere Ayrılmam, sevişirim özleminle Hava ağır sıkıntıda sokaklar Sensin kaldırımlardaki bu iz Alışmaya çalıştıkça öfke gibi Hasret büyüyor göğsümde, sinsi, sessiz

Sayfayı Paylaş