gebe
  1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

karı koca

Konu, 'Komik Resimler' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

2. Nejla

Nejla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Güzel bir çalışma elinize sağlık

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    hahaha ahh kadınlar ah bi ben bööle olamadım :D

karı koca konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Karı-koca münakaşaları

Karı-koca münakaşaları

karı koca duası karı koca için dua kari dualari kari duasi duaları Karı-koca münakaşaları Bugüne kadar hep evli çiftlerin (özellikle erkeklerin) bekarlara kıyasla daha uzun yaşadığını söyledik. İngiliz doktorlar son çalışmaları ile bu ezberimizi bozdular; devamlı tartışan mutsuz bir çiftseniz enfarktüs geçirme...
  2. komik karı koca halleri:).....

komik karı koca halleri:).....

komik karı koca resimleri koca karı resimleri kari yaşlı
  3. karı koca & peri

karı koca & peri

Reduced: 91% of original size [ 561 x 402 ] - Click to view full image _ ohhh iyi olmus aferin periii
  4. karı koca muhabbetleri

karı koca muhabbetleri

karı koca sözleri KadınLar & ErkekLer Koca evine elleri bir suru kaset dolu olarak girer ve karısı: --Niye bir suru kasete para verdin bizim evdeTeyp yok ki? --Sen sütyen aldığında ben soruyormuyum?:hhh: :hhh: Koca eve zil zurna sarhoş girer ve karısına bakarak: --NE kadar çirkin olduğunu biliyormusun? --Sen'de pis ve sarhoşsun diye cevap verirkarisi. --ݝyi de benimki sabah'a...
  5. Karı-Koca Münasebetlerinde Âdab

Karı-Koca Münasebetlerinde Âdab

karı koca muhabbeti için dua erkek karısına nasıl davranmalı koca karısına nasıl davranmalı karisina nasil davranmali kocanın karısını sevmesi için dua İslâm'da aile müessesesi, otoriteye değil, "sevgi"ye dayanır Sevgisiz otorite, kırıp dökmekten, kalpleri birbirinden uzaklaştırmaktan başka bir işe yaramaz Ailenin temel fertleri olan karı-koca arasında sevgi ve saygı olduğu takdirde,...

Sayfayı Paylaş