gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

karı_koca gibi:)

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Soğuk ve karlı bir günde bir işadamıyla sarışın sekreteri yollarını kaybetmişler ve bir ormanda kaybolmuşlar. Bir süre sonrada arabaları bozulmuş ve arabayı terketmek zorunda kalmışlar.
    Zor ve uzun bir yürüyüşten sonra ormanın içinde bir kulübe bulmuşlar ve kendilerini hemen bu kulübenin içine atmışlar.
    Kulübede bir yatak, bir uyku tulumu ve bir sürüde battaniye olduğunu görürmüşler.
    Adam bir centilmen olarak sekretere onun yatakta yatabileceğini söylemiş ve kendide uyku tulumu alıp yere yatmış.
    Adam yattıktan birkaç dakika sonra sarışından bir ses gelmiş;

- ''Efendim, ben çok üşüyorum''.
    Adam tulumun fermuarını açmış ve kalkıp sarışına bir battaniye vermiş ve sonra yine yatmış.
    Tam uyumak üzereyken sarışın yine;

- ''Efendim, ben hala çok üşüyorum'' demiş.
    Adam yine fermuarını açmış, kalkmış ve sarışına bir battaniye daha vermiş.
    Sonra aynı sakinlikle uyku tulumunun içine girip, fermuarı çekmiş.
    Tam uykuya dalacağı sırada sarışın yine,

- ''Efendim, ama ben çooooook üşüyorum''. demiş.
    Adam sarışına dönüp;

- ''Burası ıssız bir yer Ne olduğunu kimse görmez. İstiyorsan bir geceliğine karı-koca gibi davranabiliriz'' demiş.
    Sarışın cilvelenerek;

- ''Tabii efendim siz nasıl isterseniz'' demiş.
    Bunun üzerine adam avazı çıktığı kadar bağırmış,

- ''Öyleyse kalk ve kahrolası battaniyeyi kendin al''

2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: karı_koca gibi:)
    puhahahaha

koptumm ben yaaaaaaaaaaaaaaaaaa

emeğine sağlıkkk süperdii....

3. sahtedüşler

sahtedüşler Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    adam iyi yapmış vallahi.

4. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    kadın haketmiş kalkıp kendi alsın hahaha

karı_koca gibi:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ferudun Düzağaç _ gibi gibi

Ferudun Düzağaç _ gibi gibi

Gibiler ülkesinde Gibi gibi sevme beni Kara gözlükler ardından Görmezden gelme beni Bildiğim şeyleri soruyor gibi yapma Germe beni Yarışır gibi sevme Herkes yendi sen yenme Hiçbir şeyi hiç kimseyi herkes gibi sevmedim ben Onca yaraya açlığa karşılık beklemeden Çok zamansız gittiler hiç acelem yokken sen gitme Yarışır gibi sevme Herkes yendi sen yenme Hayat beni savurdu yerden yere Sen esme Ad...
  2. karı_koca muhabbetleri:)

karı_koca muhabbetleri:)

eşlerimizin en çok sorduğu sor çorabım nerde???:D ADAM - Corabim nerede? KADIN - Bilmiyorum, hic aramadi. ADAM - Kusura bakma sevgilim, ben ciplak ayakla hicbir espriye gulemiyorum. KADIN - O zaman corabini giy, zira ben espri yapmaya devam edecegim. ADAM - Bulabilsem giyecegim. KADIN - O halde corabini bulunca haber ver. ADAM - Son kez soruyorum corabim nerede? KADIN - Hayatim corabini rehin...
  3. gökkuşağı gibi

gökkuşağı gibi

gökkuşağı şiirleri gardolabınız gökkuşağı gibi olsun istiyorsanız bu kombinlere mutlaka bakın derim:):)
  4. Adam gibi...

Adam gibi...

Neden düştün gözümden? Neden hislerin hep yalan? Nedense biz seninle, mutluluğu, Paylaştık hep uzaktan Aşk ızdırap denizi, şaşırdım ben kapıları Garip bir umutsuzluk, sardı dört bir yanımı Akıllandın mı bilinmez, yoksa her şey sıradan mı? Adam gibi yürekli ol, çık karşıma bak yüzüme, Yalandı de, unuttum de, aldattım de, bağır yüzüme. Senin kokun, senin dokun, senin...

Sayfayı Paylaş