gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Karım İçin Sözler 2012

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Karım İçin Sözler 2012 Selam bayanlar siz kadınlardan rica ediyorum karıma güzel sözler söylemek istiyorum. Kadın olarak bir kadının nasıl sözler duymak istediğini en iyi siz bilirsiniz lütfen bana bu konuda yardımcı olun

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Karım İçin Sözler 2012 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkekler İçin Sözler 2012

Erkekler İçin Sözler 2012

Erkekler İçin Sözler 2012 Selam kızlar sizden erkekler için süper sözler istiyorum ama yanlız yeni olsun bu sözler :)
  2. 2012 Erkekler İçin Sözler

2012 Erkekler İçin Sözler

Erkekler İçin Sözler 2012 Erkekler İçin Sözler Merhaba Sevgili Melek'ler... Misafirimizinde isteği üzerine bu sayfamızda erkekler için güzel sözler paylaşıyoruz. Erkekler kalpleriyle değil, düşünceleriyle yaşar. CEHOV Aşık bir erkek, evlenene kadar eksiktir. Evlendikten sonra ise bitmiştir. ZSA ZSA GABOR Bir erkek, sadece görmeden ve sohbet etmekten bile memnun olduğu, kusursuz...
  3. Misafirlerimize Karınız İçin En Güzel Sözler 2012

Misafirlerimize Karınız İçin En Güzel Sözler 2012

2012 Karım İçin Sözler 2012 karıma güzel sözler Bir misafirimizin isteği üzerine eşine yollayabileceği güzel sözlerden bazılarını ekliyoruz melekler :) Bir kadına inanmak, ona tapmak, onu hayatin başlangıç noktası, ışığı bellemek… Bu yeniden doğmak değildir de nedir? HONORE DE BALZAC Karıma: hayatimi tatlandıran, içimden su çok hızlı gecen, adeta uçup giden hayati durdurma isteği...
  4. Sevgilim İçin Güzel Sözler 2012

Sevgilim İçin Güzel Sözler 2012

Sevgiliye Güzel sözler Sevgilime Kısa mesajlar 2012 Sevdiğinizin karşısına geçince takılıp kalıyor, birşey söyleyemiyor musunuz melekler ? :) Ya da onu sürpriz mesajla şaşırtıp mutlu etmek mi istiyorsunuz? O halde bu güzel sözler tam size göre :) Sana Kısa Sözler Söylemek istemem Sadece Sana hayatın En Uzun Şiirlerini ve Şarkılarını yazmak İsterim Sevgilim Çunki Sana Olan Sevdamda böyle...
  5. 2012 Facebook İçin Sözler

2012 Facebook İçin Sözler

2012 Facebook Sözleri Facebook Sözleri 2012 Face sayfasında arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz facebook sözlerinden bazılarını sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Hiç bir zaman adam gibisi beni bulmadı. Bu yüzden geriye baktığımda özlediğim tek 1 adam bile olmadı.. Aşkta kaybeder kumarda kazanırım . O parayla da senin aşkını satın alırım.. Eğer beni daha fazla üzmek istemiyorsan...

Sayfayı Paylaş