gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Karımı Boşayıp Seninle Evleneceğim

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

karıma erkek arıyorum karımı satıyorum Bazen filmlerde de görüyoruz. Kötü kadınlar çıkıp hemen erkeği karısından boşanması için ikna ediyor. Hiç anlamam nasıl ikna ediyorlar, çok merak etmişimdir acaba ne diyorlarda "karımdan hemen boşanıp seninle evleneceğiz" kelimesini bir çırpıda kapıyorlar.
    -Karımı boşayıp seninle evleneceğim.
    -Iııı bilmemki
    -Nasıl bilmem kızım evlenmek istemiyormusun benimle
    -ASlında evlenmeyi pek düşünmedim seninle
    -Demek beni kandırdın haaaa bende güzelim karıyı senin için boşayacaktım
    -Hayır kandındırmadım ama evlenmeyide düşünmüyorum.
    -Defol git lannn gözüm görmesin seni.

- karimi bosayip seninle evlenecegim
    - ciddimisin
    - valla bak
    - o zaman bana tek taş al öyle
    -Dur kızım daha boşanmadım be
    -Anladım sen beni sevmiyorsun.
    -Yok yok ben vazgeçtim benim karının hiçbir masrafı yoktu.

- karımı boşayıp seninle evleneceğim tayyar
    - sertac abi daha fazla içme ya, sapıtıyosun. korkuyorum bak.

- karıma boşayıp seninle evleneceğim necla
    - ay harikasın selamii

-Karımı boşayıp seninler evlenicem
    -Yürübe yiidim
    -Hadi lan ordan kahpe

+Karımı boşayıp evlenemeyecim x
    -neden emrah
    +Benim karım olmadı x

-ben daha evliliğe hazır değilim sami

-boşanmadan evlensek olmaz mı kazım

-bende kocamı boşayıp senle evlenecem ne güsell bişii

- karımı boşayıp seninle evlenecem
    - bende karımı boşayıp seninle evlencem
    - m k

- karımla evlenip seni boşucam
    - yanlış replik avanak
    - yokya

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    - karımla evlenip seni boşucam - yanlış replik avanak
    - yokya

:haha:

- karımı boşayıp seninle evleneceğim tayyar
    - sertac abi daha fazla içme ya, sapıtıyosun. korkuyorum bak.

:haha:

Canımm inan bana hiç gülmek gelmiyor içimden ama bu paylaşımın sayesinde kendime geldim:)çok sağol emeğine sağlık:)

3. 99karanfil

99karanfil Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    süpersin sen ya gerçekler tabiki bunlar ama erkekler ne söylerse söylesin kadınlar inanmamalı,
    çünki erkeklerin aklında bir düşünce vardır kadınların aklı yoktur diye düşünürler, kandırabilirlerse ne ala yokkk kandıramazlarsa ben kadının akıllısını sevmem diyip seni bırakırlar yada ömür boyu peşinde pervane olurlar takiiiiii ikna edinceye kadar artı birde kadın güzell vede bir o kadarda alımlıysa tamamdır o kadın bırakılırmı cnm düşüncesi hep erkeklerde mevcuttur peşinden ayrılmazla r kedi misalii miyavvv miyavvv ederler artık,adetaaa sürünürlerr ayaklarımızın altındaa ahhhh bu erkekler ne onlarla nede onlarsız olmuyorr napalımm cnmmm biz onların vazgeçilmeziyiz ,onlarda bizimmm tabikiii ne onlarla nede onlarsızzz!!!!

Karımı Boşayıp Seninle Evleneceğim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evleneceklere tavsiyeler

Evleneceklere tavsiyeler

Aile büyükleriyle danışarak evlilik yapılmalı. Onların tereddüt ettikleri konular dikkate alınmalı. Evliliği uzun çiftlerle konuşun. Evlilik için acele etmeyin. Denklik çok önemli. Evlenmeyi düşündüğünüz kişiyle görüşmelerinizde, ideal hayatları konuşmak yerine birbirinizi günlük hayattaki hallerinizle tanımaya yönelik konuşmalar yapın. Psikolojik veya bedensel anlamda sorun olacağını...
  2. Kar Yağıyor bu Şehire!.. Ve Sen Yoksun

Kar Yağıyor bu Şehire!.. Ve Sen Yoksun

Senden ayrılalı kaç yıl oldu, kaç asır geçti, kaç yaz, kaç kış, kaç gün, kaç ay..? Saymadım.. Sen giderken ardında bir dağbaşı yalnızlığı bıraktın bana. Bir çöl ıssızlığı, yokluğun kimsesizliğim oldu, yokluğun kederim, söyle şimdi ben nerelere giderim… Yağmurlar bu şehre kızgın artık, yağmıyor sokaklara… Şimdi kar içinde bedenim, buza döndü dünya... Sen gittin kar yağıyor bu şehire! Ve ben...
  3. Kiminle evleneceksiniz

Kiminle evleneceksiniz

kiminle evleneceğim kiminle evleneceksiniz evleneceğim falı duası ben merhaba sizlerle çok basit bir davet paylaşmak istiyorum. Genelde bayanların kiminle evleneceklerini görebilmeleri için yapılan bir davet. Büyük bir aynanın ker iki yanına beyaz bal mumundan yapılmış iki adet mum yakın. Ortasına düz su bardağının içine su doldurun ve bardağın içine evli bir kadının (erkek bakacaksa erkeğin)...
  4. "Kocayı boşayıp hocayı alacağım"

"Kocayı boşayıp hocayı alacağım"

bukadarıda olur mu demeyin meleklerim.oluyomuş işte baya şaşırdım.bu magazinciler varya ne yapıcağını bilmiyolar.allah akıl versn onlara.:hahaha: Yok Böyle Dans yarışmasına önceki akşam Defne Joy Foster’ın gafı damga vurdu Dansını yaptıktan sonra jürinin karşısına gelen Foster, “Kocayı boşayıp hocayı alacağım” deyince salonda bir uğultu koptu. Ünlü sunucu bunun üzerine,...

Sayfayı Paylaş