gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Karımın Bir Dediğini İki Etmedim :D:D

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

Her zaman erkekler kadınların sözünü dinlemeyi pek sevmezler.İllede benim dediğim olacak der dururlar.Bu yüzden evliliklerde bazen sorunlar çıkabilir.Ama güzel meleklerim sizlere şimdi bir örnek sizde uygulayın bunu bakalım bir daha çıkıyomu seslerii:laugh:
    Kahvede sohbet eden adama arkadaşları:

''Senin aile yaşantına hayranız, eşin ve çocuklarınla çok mutlu bir yaşantın var. Karının bir dediğini iki etmiyorsun. Bu mutluluğunun sırrını bize de anlat yoksa pısırık olduğunu düşüneceğiz.'' derler.

''Kısaca anlatayım ...'' der adam:
    ''Düğünümüz bittikten sonra karım kendi atına, ben de kendi atıma bindik, evimize doğru gidiyoruz.
    Benim bindiğim atın ayağı takıldı ve sendeledi.
    Karım eğildi ve benim atıma 'Bir' dedi.
    Biraz daha ilerledik ve benim atımın ayağı tekrar takılıp tökezlediği zaman, eşim tekrar eğilip atıma 'İki' dedi.
    Az sonra atım tekrar aynı şekilde tökezleyince eşim atından indi at'a 'Üç' dedi ve çeyizinden tabancasını çıkartıp atımı alnından vurdu. Ben şok olmuştum ...
    Eşime bir hışımla çıkıştım ''Yazık değil mi ata, neden vurdun kadın, manyak mısın sen?'' diye bağırdım ...
    Karım arkasını döndü ve bana 'Biiiiiiiir' dedi.

Ve o günden sonra karımın bir dediğini iki etmedim!

Gördünüz mü kadını vayyy beeee :hhh:

2. BaHaRR

BaHaRR Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    :haha::haha: ne kadınlarrr varrr heheheheeeee paylaştın için saol cnm...

Karımın Bir Dediğini İki Etmedim :D:D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir Yöneticininn Banlanma Korkusu :D

Bir Yöneticininn Banlanma Korkusu :D

Yöneticimiz forumda o gün onlarca kişiyi banlayarak yoğun geçen ve yorgun bir günün ardından yatağına uzanır ve hemencecik uykuya dalar… Rüyasında lunaparka gider ve ‘at çemberi kap marlboroyu’ cuda biraz stres ve karavana attıktan sonra canı çarpışan otolara binmek ister… kırmızı bir otomobil seçer kendine ve sakin sakin demir yüzeyde huzur içinde ilerlerken o da ne?!... bir anda etrafını hiç...
  2. zekice bir ikna :D

zekice bir ikna :D

Psikolojinin gücü iknada ne harikalar meydana getirebiliyor! Sevgili anneciğim ve babacığım!Üniversiteye gitmek için evden ayrıldığımdan bu yana size yazmayı ihmal ettim.Yaptığım düşüncesizlikten dolayı üzgünüm.Size bugüne kadar olanları anlatacağım, fakat okumaya devam etmeden önce lütfen oturun.Oturmadan devam etmek yok, tamam mı? Artık hayli iyi sayılırım.Buraya geldikten kısa süre...
  3. Raşitizme karşı iki katı D vitamini önerisi

Raşitizme karşı iki katı D vitamini önerisi

Amerikan Pediatri Akademisi, çocuklarda raşitizmin önlenmesi amacıyla günlük D vitamini dozunun iki katına çıkarılmasını tavsiye etti. Amerikan Pediatri Akademisi'nden doktor Frank Greer yaptığı açıklamada, "çocukların her gün ihtiyaç duyduğu D vitamini dozunun iki katına çıkarılmasını tavsiye ettiklerini, çünkü kanıtların çocukların ömürleri boyunca bunun faydasını göreceğini...
  4. D ile M anlasamayan iki sevgili

D ile M anlasamayan iki sevgili

Günlerden bir gün aşk meleği oklarını yanlışlıkla iki kişiye fırlatır. “Bu ne biçim melek” demeyin olmuş bir kere.. Dünyada en son aşık olması gereken iki zıt karakterdir kahramanlarımız. Bir arada olmaması gereken bu iki karakter aslında ömürleri boyunca acı çekmişlerdir ta ki meleğimiz hayatının en büyük hatasını yapana kadar.. Oklar isimlerinin başharfi D ve M olan iki şanssız...
  5. deneme bir iki deneme :D

deneme bir iki deneme :D

imzamı değiştirdim onu deniyomda siteye verdiğim rahatsızlıktan dolayı özürlerimi beya ediyorum :laugh: nasıl olmuş melişler beğendiniz mi yorum istiyom :d

Sayfayı Paylaş