gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Karın Ağrısı Nasıl Geçer ?

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Karın ağrısına ne iyi gelir Karın ağrısı nasıl geçer karın ağrısına iyi gelen bitkiler

Bu makalemizde karın ağrısına iyi gelen şifalı bitkilerden bahsedeceğiz sizlere melekler :)

Karın ağrısı yaşadığınız anda bu şifalı bitkilerden yararlanabilirsiniz.Şifalı bitkilerden eldeedeceğiniz bitkiçayları ve masaj yağları karın ağrısını geçirmede birebirdir.

Bir tutam kuru veya yaş nane : Bir adet bütün limon, parçalara ayrılıp kaynatılarak suyu içilir.

Portakal kabuğu, Rezene, aynı miktarda karıştırılıp kaynatılarak suyu içilir.
    100 gr. çörek otu 1 kg. bala karıştırılıp aç karnına 1 yemek kaşığı ağrı olduğu zaman yenir.

Bir tutam kuru veya yaş nane Bir adet bütün limon, parçalara ayrılıp kaynatılarak suyu içilir.

Papatya, biberiye, lavanta, mentollü nane, fesleğen, mürver çiçeği, yarpuz çiçeği, ayrı ayrı veya bir kısmı karıştırılıp çay gibi içilir.

Biberiye yağı, kekik yağı, küçük çocukların göbeğine veya ayak altına sürülür. Büyüklere 1 fincan suya 10 damla damlatılıp içilir.

Karın Ağrısı Nasıl Geçer ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Baş Ağrısı Nasıl Geçer?

Baş Ağrısı Nasıl Geçer?

sinüzit ağrısı nasıl geçer sinüzit baş ağrısı nasıl geçer Benim gibi sinüzit migren ve bilumum baş ağrısı adına ne varsa çeken kişiler iyi bilirki şu illet ağrılar bir tuttu mu kolay kolay kurtulamazsınız hele bazen saatler hatta ggün boyu bile süren ağrılar bile vardır ki buda insana işkence acısı yaşatır.Sizlere başağrılarınızdan kurtulmanın yollarıyla ilgili uzmanların önermiş olduğu ve...
  2. Karın ağrısı nasıl geçer

Karın ağrısı nasıl geçer

karın ağrısı nasıl geçer karın ağrısı ve ishal nasıl geçer adet adet olunca neden ağrır olunca karın ağrısı, nedenleri, ne iyi gelir, nasıl geçer, sebepleri, ve mide bulantısı, nedir, neden olur, ve ishal Karın ağrısının aslında bir çok nedeni vardır. Kadınlarda oldukça sık görülen regl sancılarından ötürü karın ağrır. Kimi zaman yediklerimizden ötürü, kimi zaman ise bir başka...
  3. apndis ağrısı nasıl geçer

apndis ağrısı nasıl geçer

apndis ağrısı nasıl geçer neler yemek gerekiyor arkadaşlarım ?Teşekkür ediyorum lütfen bana bilgi verin çok ihtiyacım var daha öönceden ameliyat olmuştum yeride ağrıyor yha :S
  4. Boğaz Ağrısı Nasıl Geçer?

Boğaz Ağrısı Nasıl Geçer?

boğaz ağrısına ne iyi gelir,boğaz ağrısı tedavisi,boğaz ağrısı nasıl geçer,boğaz ağrısı nasıl çabuk geçer,boğaz ağrısının nedenleri,boğaz iltihaplanması nasıl geçer,boğaz ağrısı tedavisi hakkında bilgiler Boğaz ağrısı en sık karşılaşılan şikayetlerdendir. Bu yüzden bir çok kişi muayene ve tedavi olmaktadır. Boğaz ağrısına neler yol açar ? Boğaz ağrısı, birçok rahatsızlığın belirtisi...
  5. boğaz ağrısı nasıl geçer?

boğaz ağrısı nasıl geçer?

Günaydın .Ben öğrenciyim Ailemden uzağım boğazım çok ağrıyor bu ağrıyı nasıl geçirebilirim ??

Sayfayı Paylaş