gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.223
    Ödül Puanları:
    113

Karın bölgesi neden yağlanıyor?

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Karın bölgesi neden yağlanıyor? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. karın bölgesi estetiği-karın germe

karın bölgesi estetiği-karın germe

Her estetik ameliyatı gibi karın bölgesi estetiği de kişiye özel planlıyorum. Karın bölgesi değerlendirilmesinde ayrıca göğüsler, bel, sırt ve genital bölgesini de değerlendiriyorum. Bu bölgede cilt, ciltaltı ve kas yapısı olarak 3 esas kompartmanı analiz ediyorum. Cilt olarak çatlakların yoğunluğu, cilt bolluğu ve katlanmaları değerlendiriyorum. Cilt altı dokusu konusunda yağ birikiminin...
  2. karın bölgesindeki yağlar ölüm riski taşıyor!

karın bölgesindeki yağlar ölüm riski taşıyor!

Karın bölgesindeki fazla yağ, kişinin kilosu normal sınırlar içinde olsa bile erken ölüm olasılığını artırıyor. Karın bölgesindeki fazla yağın, kişinin kilosunun normal sınırlar içinde olması halinde bile erken ölüm olasılığını çarpıcı biçimde artırdığı bildirildi. İngiliz bilim adamlarının, 9 Avrupa ülkesinde 360 bin kişi üzerinde yaptığı araştırma, karın bölgesindeki her 5...
  3. saçlarım çok yağlanıyor ne yapabilirim?

saçlarım çok yağlanıyor ne yapabilirim?

saçlarım çok yağlanıyor her gün yıkamak zorunda kalıyorum her gün iş çıkışı banyoya koşmaktan bıktım napabilirim?
  4. Yüzünüz Çabuk Yağlanıyorsa Ne Yapmalısınız?

Yüzünüz Çabuk Yağlanıyorsa Ne Yapmalısınız?

Bu sayfa; Yüzünüz Çabuk Yağlanıyorsa Ne Yapmalısınız konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, kadınların cilt bakımında en çok şikayet ettikleri noktalardan biri yüz yağlanmalarıdır. "]Vücut yağlanmalarının çeşitli diyet programları ve sporla gittiği düşünülürse çok da sorun yaratmayan vücut yağlarına karşın yüz yağlanmaları büyük bir sorun olarak kadınların karşısına...
  5. Karın bölgesindeki yağları eritme

Karın bölgesindeki yağları eritme

karın bölgesindeki yağları nasıl eritirim , karnımdaki yağları eritmek istiyorum , karın inceltme hareketleri , göbek eritme hareketleri , göbek nasıl eritilir Kadınlarda 80 cm, erkeklerde 94 cm' nin üzerine çıktığı zaman karın bölgesinde aşırı bir yağlanma söz konusudur. Bu yağlanma; dengesiz beslenme, hareketsizlik ve genetik yapı gibi faktörlerden kaynaklı meydana gelir. Bu konuda ne...

Sayfayı Paylaş