gebe
  1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0

karın büyüdükçe göbek deliğinin şekli değişebilir mi?

Konu, 'Gebelik' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

göbek bağı Ay ay gelişim

Merhaba kızlar
    Bazende bende görüyorum göbek deliği dışarı çıkıyor yada kayboluyor
    benim normal bir şekilde kaldı

Hamilelikte rahmin büyümesine bağlı olarak karın içerisindeki basınç artışından dolayı göbek deliği dılarıya doğru çıkabilir, düzleşebilir, göbek belirsiz hale gelebilir. Bu durum normaldir. ancak çok büyük, aşırı bir şişlik varsa göbek fıtığı olabilir, bu durumda mutlaka doktora başvurmalısınız. Doğumdan sonra göbek deliği eski normal haline gelecektir.

karın büyüdükçe göbek deliğinin şekli değişebilir mi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kara delik

kara delik

rüyada kara delik görmek Ölen bir yıldız,eğer güneşimizin üç mislinden daha ağirsa,nötron yıldızı seviyesinde kalamaz, çekirdeğindeki tepkime ve yoğunluk artması devam eder ve "kara delik" haline gelir. Eğer güneşimizi 1cm³(santimetreküp) hacmime sıkıştırabilseydik, 1cm³'lük karadelik yapmış olurduk. Bir an için bu yapmış olduğumuz 1cm3'lük sıkıştırma işleminin karadeliğe...
  2. Kara delik mırıldanıyor...

Kara delik mırıldanıyor...

rüyada kara delik rüyada kara delik görmek karadelik görmek karadeliğin sesi Uluslararası astronomlar, devasa bir kara deliğin yaydığı ses dalgalarını ilk kez gözlemlemeyi başardılar. 250 milyon ışık-yılı ötedeki kara delik, si bemolden söylüyor. Ses dalgalarının enerjisi, milyonlarca süpernovanınkine eşit. Washington’da açıklama yapan uzmanlar, Dünya’ya 250 milyon ışık-yılı mesafedeki...
  3. karınca delikleri

karınca delikleri

http://flash.kraloyun.com/PageKraloyun/flash/Games/karincadelikleri.swf
  4. Göbek deliğinden sıvı gelmesi

Göbek deliğinden sıvı gelmesi

göbek deliği iltihabı göbek deliği akıntısı göbekten sıvı gelmesi deliğinden sıvı gelmesi kokusu göbek deliği, göbek deliği iltihabı, göbek deliğinde iltihap, göbek deliği kokusu, göbek deliği ağrısı, göbek deliğinden kan gelmesi, göbek deliği akıntısı, göbek deliği hastalıkları, göbek deliğinde kızarıklık, göbek deliğinden kıl çıkması Göbek deliğinden sıvı, koku, kan ve kıl gelmesinin...
  5. göbek deliğimiz nasıl oluşuyor

göbek deliğimiz nasıl oluşuyor

Oldum olası merak etmişimdir, göbek deliği nasıl oluşur, bana cevap verecek biri var mı ?

Sayfayı Paylaş