gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Karın Kaslarınız Ne Kadar Kuvvetli Test Edin!

Konu, 'Egzersizle Zayıflama' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

karın kasları, karın kaslarının kasılması, karın kası
    Sevgili melekler, uzun süredir spor yapıyor, pilatesten yardım alıyorsunuz ama bunu ne derece başardınız merak ediyor musunuz? Pilates&Medical Pilates Master Eğitmeni Dt. Burcu Aydın'ın tavsiye ettiği testle karın kaslarınız ne derece sağlam anlayabilirsiniz. Ama baştan hatırlatalım ki, hiç kimse mükemmel değildir ve alacağınız sonuç sizi yıldırmamalıdır.

plankte.jpg

Karın Kaslarınız Ne Kadar Kuvvetli Test Edin! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. internete ne kadar bağımlısınız test edin öğrenin

internete ne kadar bağımlısınız test edin öğrenin

Yurtdışında artık hastalık olarak kabul edilen internet bağımlılığı her geçen gün biraz daha artıyor. Peki siz internet bağımlısı mısınız? Hazırlanan sorulara vereceğiniz cevaplarla internet bağımlısı olup olmadığınızı ölçebilirsiniz. Siz de bağımlı olabilir misiniz? İnternetle bağımlılık derecesinde bir ilişkiniz olup olmadığını anlamak için uzmanlarca hazırlanan mini test yardımcı...
  2. Hamilelik Testleri Ne Kadar Güvenli?

Hamilelik Testleri Ne Kadar Güvenli?

gebelik testleri ne kadar güvenilir gebelik testi ne kadar güvenilir testleri güvenli de bi testi Meleklerim eğer artık bir bebeğinizin olmasını istiyorsanız evinizde gebelik testi stoğunuz vardır,kesin. :D:D Bu testler nekadar güvenilirmiş öğrenelim mi? Hamilelik Testleri Ne Kadar Güvenli? Günümüz dünyasında aklımıza gelen bir şeyi hemen elde etmek veya yapmak isteriz. Bu hamilelik söz...
  3. hamilelik testleri ne kadar güvenilir

hamilelik testleri ne kadar güvenilir

Ben her ay sürekli acaba hamilemiyim diyerek test yapıyorum. Genelde de ikinci silik çizgiyi görüp seviniyorum heralde bu sefer hamileyim diyerek fakat her seferinde de kan testi negatif çıkıyor. Hatta en son yaptığım testte ikinci çizgi belirgin çıktı fakat test iyice kuruyunca belirginliği baya kayboldu. Tabi yine kan testinin sonucu negatif. Şimdi sorum şu testlerde ikinci çizgi neye göre...
  4. Evde Kas Geliştirme Yöntemleri nelerdir yardım edin

Evde Kas Geliştirme Yöntemleri nelerdir yardım edin

Merhaba ben 19 yaşındayım ve çok cılız çelimsiz bir vücuda sahibim biraz kas geliştireyim diyorum ama spor salonlarına gidecek param yok acaba Evde Kas Geliştirme mümkün mü eğer olur diyorsanız bana Evde Kas Geliştirme Yöntemleri nelerdir yazın lütfen!
  5. Hamilelik testleri ne kadar hangisini almalıyım ?

Hamilelik testleri ne kadar hangisini almalıyım ?

Arkadaşlarım hamilelik testi yaptıracağım 3 gün gecti adetim bu testler ne kadar hangi hamilelik testini almam gerekiyor bunların ucuzu ya da sizein tavsiye edebileceğiniz " şunu al şu testi kullan şu kadardır " dediğiniz bir marka var ise lütfen bana yazabilir misiniz ?=

Sayfayı Paylaş