gebe
  1. ozlm.ogz

ozlm.ogz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

karın kıpırtıları ve karın ıcınde atıslar

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında ozlm.ogz tarafından paylaşıldı.

merhaba suan bunları nasıl yazıcagımı ınanın hıc bılmıyorum. duzenlı bı ılıskı yasıyrum nısanlımla adetim ne zaman gelıp ne zaman gelmedıgı hıc bı zaman yazmadım bı kenarıya ama bazen 16sında bazen 27 sınde gelıyor son adet ne zaman gecırdım hıc hatırlamıyrm bagırsaklarımda gruldamalar var mıgde bulantısı bas donmesı ıshal kusma hıc bırı yok mıgdemın orda ve karın yanlarında sankı ıcerıden bırı comakla durtuyor gıbı atıyo bagırsagım gurulduyo ve afedersınız ama gaz cıkartyrm cok korkuyorum ıdrarada normal cıkıyorum en son ne zmn ılıskıye gırdık bılmıyrm suan test yapma olsılıgım yok ve bu durum 3 haftadır boyle ne yapmam gerekır yardımcı olursanız cok sevınırım tesekkurler

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Düzenli bir ilişki yaşıyorsanız adet günlerinizi mutlaka not almanızı tavsiye ederim. Hamilelik belirtileri kişiden kişiye göre değişiklikler gösterebilir. Bazen hamilelik belirtileri olmadan da bunu yaşayanların olduğunu biliyoruz. Bizim burda hamilesiniz yada değilsiniz demek biraz saçma olacaktır. En iyisi en kısa zamanda idrar yada kandan gebelik testi uygulayarak kesin sonucu öğrenmeniz....

karın kıpırtıları ve karın ıcınde atıslar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kar

kar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. karınca

karınca

Brenda yamaç tırmanışı yapmak isteyen genç bir kadındı. Bir gün cesaretini toplayarak bir grup tırmanışına katıldı. Tırmanacakları yere vardıklarında, neredeyse duvar gibi dik, büyük ve kayalık bir yamaç çıktı karşılarına.Tüm korkularına rağmen, Brenda azimliydi. Emniyet kemerini taktı, ipi yakaladı ve kayanın dik yüzüne tırmanmaya başladı. Bir süre tırmandıktan sonra, nefeslebileceği bir oyuk...
  3. karın yağı aldırma ve karın gerdirme estetiği

karın yağı aldırma ve karın gerdirme estetiği

karın yağı aldırma ameliyatı karin yagi aldirma göbek yağı aldırma karın yağlarını Karın ameliyatları yeni yeni geliş mektedir. Ameliyat yapılarak düzeltile*cek olan karın yağlıysa, deri fazlalığını almak için uzunlamasına yatay bir yarık yapılır ve yapılan dikiş deriyi dikey ola*rak gererek, belin de incelmesini sağlar. Porsumuş bir karın düzeltilince, dikiş izi yatay ve çok aşağıda...
  4. Ve beklenen kar İstanbul'da

Ve beklenen kar İstanbul'da

Marmara Bölgesi"ne kar, tipi ve şiddetli soğuk etkili oluyor. Avrupa yakasının büyük kısmına elektrik verilemiyor. Avrupa’dan gelen soğuk ve kar yağışı başladı. İstanbul'da yağışların bir hafta sürmesi bekleniyor. Marmara'da bugün sıcaklık, ortalama -8 derece hissedilecek. Kar, Pazar günü Trakya hariç bölgede devam edecek. Pazartesi de aralıklı olarak kar var. Sıcaklık ortalama -7...
  5. Sincap ve Kardan adam

Sincap ve Kardan adam

Çok şirin gözüküyor ya acaba neden yaklaştı kardan adama belkide burnunu yemek içindir :D

Sayfayı Paylaş