gebe
  1. ÇűЯűк V¡Şηε

ÇűЯűк V¡Şηε Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Karınca desenli tabak ve bardaklar

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında ÇűЯűк V¡Şηε tarafından paylaşıldı.

:dil: Hayatta içemem ben bu bardakLarda

2. Onurlu_Deniz

Onurlu_Deniz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    ayy bunlar ne ya ben bunlarda bişey yiyemem onların arasında gerçek karınca olsa farkedilmez valla

3. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    ıyyykkk
    ben bunları elime bile alamam yaaaa

Karınca desenli tabak ve bardaklar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tabaka

Tabaka

Rüyada tabaka görmek, katilacaginiz bir toplulukta sizi ilgilendiren bir takim olaylarin meydana gelecegini ve sizin bu tesadüften faydalanacaginizi gösterir.
  2. Tabak

Tabak

Yemek ikram ettiği dost yakına, - tabağın değeri kadar- mala, şiddete ya da çekirgeye, Kadın için tabak erkeklerden büyük bir kimseye, erkek için asil bir kadına, Tabağın üzerine örtülen (kapak vb.) sırları gizlemeye, Hastanın evinden çıkan, içinde ne ollduğu bilinmeyen ve ağzı kapalı kab (tabak) onun vefatına, Tabakçı, sır saklayan kimseye delalet eder.
  3. Şık ve Zarif servis tabakları

Şık ve Zarif servis tabakları

servis tabakları şık servis tabakları tabaklari tatlı tatlı Şık ve zarif tasarımı ile dikkati çeken bu servsi tabakları, yemek davetlerinize şık bir hava katacak....
  4. Karınca Desenli Tabak ve Bardaklar

Karınca Desenli Tabak ve Bardaklar

Bu tabaklar ve bardaklar başlıktan anlaşıldığı gibi karınca desenli :) Alışılmışın önüne geçmek isteyen tasarımcılar sonunda bunu da yaptılar :) Piyasada çok fazla sayıda bulunmuyor. Bulunsaydı eğer insanlar tarafından alınırdı diye düşünüyorum :D Gelin karınca desenli tabak ve bardaklarımıza bir de yakından bakalım :)...
  5. Dekoratif desenli tabak çok hoş

Dekoratif desenli tabak çok hoş

Dekoratif tabak Farklı tabak modelleri Tavşan desenli tabak modeli oldukça hoş bir görünüme sahip. Hoş bir sunum için ideal bir tabak oalcaktır. Farklı mutfak gereçlerini beğenenlere hitap eden bu tabağı çocuklarda çok sevecek.

Sayfayı Paylaş