gebe
  1. hacerana

hacerana Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

karınca yagı

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında hacerana tarafından paylaşıldı.

tala kullananlar tala karınca yağı kullananlar karınca yumurtası yağı nerede satılır yumurtası nerede satılır yagı kızlar karınca yagı kullanan varmı aranızda:hmm:

2. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: karınca yagı
    KARINCA YAĞI NEDİR ?
    İran'dan ithal edilen Tala Karınca Yumurtası Yağı, geçmişten bugüne kullanılan, istenmeyen tüylere çözüm olan ağrısız , iğnesiz kullanımı ile ortadoğuda ve uzakdoğuda kadınların ve erkeklerin gözbebeği haline gelmiş bir üründür. Yeni doğan bebeklerein koltuk altı ve diğer bölgelerine sürülerek ileri yaşlardaki tüylenmesini tamamen geçiren Tala karınca yumurtası yağı , yetişkinlerin düzenli olarak kullanımı ilede istenmeyen tüy sorununa çözüm sunmaktadır.

Tüylü olan bölge klasik yöntemlere (ağda, cımbız, epilasyon vs.) tüylerden arındırıldıktan sonra karınca yumurtası yağını tüylerden temizlenen bölgeye elinizle masaj yaparak sürün. Bu işlemi 4-5 gece yatmadan önce yapmanız ilk seans için yeterli olacaktır. İlk seans sonrasında tüylerinizin belirgin bir şekilde azaldığını fark edeceksiniz. İlerleyen aylarda aynı yöntemle işleme devam edilir. 4-6 seans(takriben 4-6 ay) sonrasında tüylerinizden tamamen kurtulmuş olursunuz.Diğer yöntemlere göre çok daha ucuz ve kesin çözüm sunan Tala Karınca yumurtası yağını Osmanlı döneminde haremdeki cariyelerin ağdadan sonra kullandıkları biliniyor. Geçmişte bile tüyleri yok etmek için güzel bir yöntem olarak bilinen Karınca yumurtası yağı o çağlardan bugünlere kadar geçerliliğini korumuştur.

Çağımız kadınlarının epilasyon ve diğer tüy dökme yöntemlerini tercih etmeleri yanında halen eski kültürlere alışkın olan insanlar Karınca yumurtası yağını tüy dökmede en etkili ve en kalıcı yöntem olarak kabul etmektedirler.

Anadoluda ve İstanbul'da bazı insanların halen yeni doğan çocuklara ilerde tüylenmesin diye, kendilerine ise tüy sorunlarına bir çözüm olarak bu yöntemi kullandıkları bilinmektedir.

Tala tamamen doğal bir ilaçtır, İrandan orjinal olarak alınmaktadır, kesinlikle sahte değildir ve hiçbir yan etki yaratmaz.

canım böle bi açıklama buldum biyerden bilmem vallaa ben dee ilk defa senden duydum... sen ne için kullanıcaksın?

3. meleğim_rüzgarım

meleğim_rüzgarım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

acaba nerelerde satılıyo :(

4. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

evet hacer ana benim eşim yanak kısmındaki kıllar için kullaıyor faydasını gördü ve bende kullanmaya başladım ama özel bölgelerde tahrişe neden oluyomuş ve biz çerçide bulduk yani çerçilerde satılıyor.

5. meleğim_rüzgarım

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar satıldıgı yerı buldum ve alıp denıcem bakalım sonuc ne olucak

6. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

melegim rüzgarım nasıl bişey kokusu felan yani bizede aktar..kullandın mı nasıl faydasını gördünmü..bide böyle şeyleri kullanmaktan çok tırsarım ben çok hassass bir cildim var:(

7. meleğim_rüzgarım

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kullanıcam cnm kullanayım burda yazıcam ya ben bunu cok eskılerde duymustum yukarıda arkadasta yazmıs ozellıklerını bakalım noolcak

8. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

eskiden yeni doğan bebeklerin koltuk altlarına ve bikini bölgesine sürerlermiş kıl çıkmasın diye. ben kullanıyorum kollarıma vs. azalma var. ve kıllarda zayıflama oluyor. bacaklarınızada ağda vs işlemlerden sonra kullabilirsiniz.

9. meleklerin sultanı

meleklerin sultanı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

hiç duymadım kullanda bizede anlat....

10. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

evet bende duymuştum denemek lazım gerçekten bide karınca yumurtası mı ne oda sürülüyormuş...

11. YağmurunSesi

YağmurunSesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: karınca yagı

karınca yumurtası yağı... valla ben de kollarımda uyguluyorum yaklaşık 1,5 ay oldu başlayalı, geç çıkıyor ve biraz incelme var gibi...
    sahtesi çok piyasada. kokusuz veya hafif rezenemsi bir kokusu olması lazım.bazısı gazyağı gibi kokuyor ki onlar sahte olanlar. aktarda veya bazı eczanelerde satılıyor. Tala marka olan İrandan geliyor, en iyisi o diyorlar, ben de onu kullanıyorum. onun da taklidini üretiyorlar,dikkatli olmak lazım.... aktarda 9-10 ytl bulunuyor ama internete 30ytl veya 15 ytl satan siteler var, bence çarşıya gidip aktarları bi gezin :)

12. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

ewet arkadaşlar karınca yumurtası yağı tüylere kesin çözüm tavsiye ederim

[​IMG] işte bu şekilde 15 ytl

13. YağmurunSesi

YağmurunSesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

hah işte benim de dediğim buydu:))) bunun taklitleri çok :))

karınca yagı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. karınca

karınca

Brenda yamaç tırmanışı yapmak isteyen genç bir kadındı. Bir gün cesaretini toplayarak bir grup tırmanışına katıldı. Tırmanacakları yere vardıklarında, neredeyse duvar gibi dik, büyük ve kayalık bir yamaç çıktı karşılarına.Tüm korkularına rağmen, Brenda azimliydi. Emniyet kemerini taktı, ipi yakaladı ve kayanın dik yüzüne tırmanmaya başladı. Bir süre tırmandıktan sonra, nefeslebileceği bir oyuk...
  2. Tavuklarin yagindaki kilit sistemi...

Tavuklarin yagindaki kilit sistemi...

Tavuk ve horozların bacakları, oynak eklemlerle birbirine bağlanmış kemiklerden meydana gelir. Eşelemeye ve koşmaya göre son derece elverişli yapılarının yanında çok özel bir tasarıma da sahiptirler. Tavuk ve horozlar bu tasarım sayesinde uzun süre yorulmadan tüneklerinde durabilirler. Geceleri düşmeden burada uyuyabilmelerinin sırrı, bacaklarını boydan boya dolaşan özel sinirlerde saklıdır....
  3. kaçak avcılara ceza yagdı

kaçak avcılara ceza yagdı

Mersin'in Tarsus ilçesinde bu yılın ilk 5 ayında kaçak avlanan toplam 9 kişiye 11 bin 750 YTL para cezası kesildiği bildirildi. Mersin Çevre ve Orman Müdürü Hasan Saday, Doğa Koruma Milli Parklar Tarsus Mühendisliği ekiplerinin yaptığı denetimler sonucunda, bu yılın ilk 5 ayında karada avcılık yapan 4 kişiye 10 bin 158 YTL, suda kaçak av yapan 5 kişiye de 4 bin YTL olmak üzere toplam 14 bin...
  4. yagım bıtmıs

yagım bıtmıs

bugun kendımı yokladım cıkss yok ben gıcırdama yapıyom yagım bıtmıs azcuk yaglayıverın ve hayrınızaaa:D:dhem uzun zamandırda benı seven olmamısss :(:(:(:(:(yazık banaaaa
  5. Fazla yaglarinizi yok edin....

Fazla yaglarinizi yok edin....

saglikli beslenme, saglikli yasam Meleklerim hareketsizlik ve yogun yasanti icerisinde, insanlarin vücutlarinda bircok rahatsizliklar medana geliyor. Bu rahatsızlıkların başında gelen şişmanlık, hem fizyolojik hem de sosyolojik açıdan insanları etkilemektedir. Şişmanlığın insan vücudunda oluşturduğu bu olumsuz etkilerden kurtulmak için birçok yöntem uygulanmaktadır. Bu yöntemlerin içinde,...

Sayfayı Paylaş