gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Karınca Yumurtası Yağı Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Konu, 'Karınca Yağı' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Yüzünüz dahil vücudunuzun her bölgesinde kullanabilirsiniz.Yüzlerinizdeki Tüylerden bir şişe karınca yumurtası yağı ile kurtulmanız mümkün. Yağın yan etkisi bulunmuyor.Tamamen doğal olan bu ürün, Tüyler kökünden alındıktan sonra masaj yaparak sürülüyor ve bu işlemi etkili olması için Tüyler yeniden çıkana kadar tekrarlanıyor ,etkisini 1 ile 2 ay içerisinde gösteriyor, sonraki aylarda tamamen yok oluyor.

kaynak:tala karınca yağı resmi sitesi

2. HARBİKIZ

HARBİKIZ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Karınca Yumurtası Yağı Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler
    çok teşekkürler,çok faydalı bir konu açmışsınız...................

3. gökçe

gökçe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Karınca Yumurtası Yağı Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Teşekkürler *****. Duydum ama henüz uygulamadım. En kısa zamanda deneyeceğim. Umarım faydası olur....

4. thelek

thelek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben kullanıyorum ama düzensiz o yuzden etkisinin olup olmadıgı anlayamadım bi türlü

Karınca Yumurtası Yağı Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Karınca yumurtası yağında skandal!

Karınca yumurtası yağında skandal!

versan karınca yumurtası yağı versan kozmetik Birçok bayanın kullandığı karınca yumurtası yağında şok bir gelişme!Sizlere haberle ilgili detaylara geçiyorum. Ünlü sanatçıların kişisel internet sitelerinde reklamını yaptığı ve kadınların büyük ilgi gösterdiği tüy dökücü kremlerle ilgili polise ulaşan ihbar, uluslararası bir sağlık skandalını ortaya çıkardı. Karıncadan ‘tüy dökücü krem’ olarak...
  2. Düz Bir Karın İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler

Düz Bir Karın İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler

düz bir karın için düz bir karın için ne yapmalı Herkes dümdüz bir karına sahip olmak ister öyle değil mi melekler ? Tabi bu istemeyle olmuyor ne yazık ki, herşeyin bir bedeli var. Dümdüz bir karına sahip olmanın ilk şartları sağlıklı ve düzenli beslenme ile birlikte istikrarlı bir spor düzenidir. Bunun yanında bu konumuzda anlatacağımız püf noktalarına dikkat ederseniz sizin de dümdüz bir...
  3. Argan Yağı Kullanırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Argan Yağı Kullanırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

argan yağı argan yağı kullanımı , son günlerde popüler olan argan yağının mucizelerinden faydalanmak isteyenlere; yüz, vücut, saç ve tırnak için faydaları yanında en iyi etkiyi almak için nasıl kullanılması gerektiğinin püf noktalarını veriyor… Sevgili melekler, bu yazımızda son zamanlarda hayli popüler olan argan yağı, faydaları ve dikkat edilmesi hususlar konusunda Biyolog-Kozmetolog...
  4. Laptop Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Neler Buyrun Öğrenin Melekler

Laptop Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Neler Buyrun Öğrenin Melekler

laptop kullanırken dikkat edilmesi gerekenler laptop kullanımı dizüstü bilgisayar kullanıcılarına tavsiyeler Sevgili melekler, hepimiz evimizde, işyerimizde ya da okulda bilgisayar kullanıyoruz. En çok da kolay taşınır ve küçük olması sebebiyle laptop tercih ediyoruz. Peki laptopu daha verimli kullanmak için neler yapmamız lazım biliyor musunuz ? Laptopun pil ömrü ile ilgili daha önce...
  5. Güneş Kremi Seçerken ve Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Güneş Kremi Seçerken ve Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

güneş kremi seçerken güneş kremi seçerken nelere dikkat etmeliyiz Sevgili melekler, her yaz sezonu öncesi her yerde güneş kremi sürmeden güneşe çıkılmaması gerekliliği yazılır, çizilir. Güneşin zararlı etkilerinden korunmak için çok önemli bir nokta olan güneş kremi acaba gerçekten cilde yararlı mı yoksa zararları da var mı ? Araştırdık ve cevabını, güneş kremi seçerken dikkat edilmesi...

Sayfayı Paylaş