gebe
  1. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Karınca Yumurtası Yağı Tüylerden Kurtarıyor Mu?

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında *GüMüŞ* tarafından paylaşıldı.

karınca yumurtası yağı zararları karınca yağının zararları yumurtası yağının tala kullananlar yağı İnternette ve e-mail yoluyla hızla tanıtımı yapılan ve kadınların ilgi odağı haline gelen karınca yumurtası yağını araştırdık. Biz kadınların en önemli sorunlarından biri istenmeyen tüyler.. Bu nedenle tüylerden kesin olarak kurtulmayı sağlayan herşeye hemen dikkat kesiliyoruz. Karınca çok küçük bir canlı olduğu ve yumurtası, hatta yumurtanın yağından elde edilen bir ürünün olması ilk bakışta oldukça farklı gelebiliyor. Karınca yumrutası yağıyla tüylere kesim çözüm öneren mailde, 4 - 5 seansta tüylerden kesin olarak kurtulma vadediliyor. Mailde ürünün İran'dan ithal edildiği ve burada kullanıldığı belirtilirken, kullananların olumlu yorumları ve önerileri de yer alıyor. Yarardan çok zarar getirebilir
    Sizler için birkaç dermatoloji ve güzellik uzmanının görüşlerine başvurduk.
    Bu tür bir ürünü ilk defa duyduklarını vurgulayan uzmanlar, bu tür ürünleri kullanırken çok dikkatli olunması gerektiğini belirtti. Kadınların her zaman tüylerden kesin olarak kurtulmak gibi bir arayışları olduğunu ifade eden uzmanlar, bu tür ürünleri kullanmadan önce bilim dünyasında kabul görüp görmediği ve yan etkileri hakkında bilgi sahibi olunması gerektiğini kaydetti. Uzmanlar ayrıca, birkaç kişide olumlu sonuç verebilen ürünlerin herkeste aynı etkiyi yaratmayacağını ve geri dönülmez zararlara da neden olabileceğini vurguladı.

2. bursem

bursem Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Karınca Yumurtası Yağı Tüylerden Kurtarıyor Mu?
    bu yagı benım arkadasım kullanıyor ve sımdılık memnun tek sıkayetı bu yag cıldı asırı tahrıs edıyor ve yara olusmasına sebep oluyomus.bende merak edıp koklamıstım ve inanın o kadar keskın bır kokusu var kı sankı burnumun ıcındekı tuyler yanmıştı.:smokin:

3. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

evet benim eşimde yanak kısmında çıkan tülerden kurtulmak için kullanıyor ama onda yara filan olmadı ben kullanmadım hiç ama eşimde bir problem yok dur bende bir deniyim bakim zarar vercekmi.

4. bursem

bursem Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

sanırım hassas bolgelerde sorun oluyor arkadasım koltuk altında ve bacaklarında denıyo sadece koltuk altında tahrıse neden olmus bende denemeyı dusunuyorum ama bartında bulabılırmıyım bılmıyorum

5. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    biz çerçide bulduk bir bak belki bulursun.

6. burcak8821

burcak8821 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben denedim çok kullandım ama faydası malesef olmuyor

7. ayse01

ayse01 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    karınca yumurtası yağı
    Herkese selamlar.Ben bu yağ hakkında baya araştırma yaptım.Farklı yerlerde, farklı markalarda ve farklı fiyatlara satılıyor.Ve bu da bende bir güvensizlik oluşturdu.Bir arkadaşım almış ve tek bir bölgesi için 3 aydır kullanıyor;ama işe yaramadığını söyledi.Ben aldığım yorumlar arasında, karınca yumurtası yağının,gaz yağı gibi koktuğunu ve sonradan da aslında bir kısmınında içinde gazyağı olduğunu öğrendim.Herşey bir yana Türkiye'nin belki de en güvenilir televizyonu olan TRT'de bir haber izledim. Bunu sağlığımız açısından hepinizle paylaşmak isterim.Lütfen bu konuda bilgi sahibi olmayanlara bu videoyu izletin.İnsan sağlığı bu kadar ucuz değil.

www.izlesene.com/video/tv-karinca-yumurtasi-yagi/1109364

8. esra10

esra10 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Benim bir arkadaşım da 3 aydır kullanıyor; ama hiçbir faydasını görmedi.Sadece yüzünde tek bir bölgeye uyguluyordu.Zaten o ürünlerin hiçbirinin Sağlık Bakanlığından onayı yokmuş,olanlarınki de sahteymiş.Televizyonlarda bu kadar haber çıkmışken.Sakın ola ki denemeyin bu ürünü.Bir de 3 aylık bebeğine bile sürenler varmış:( allah akıl fikir versin.
    www.izlesene.com/video/tv-karinca-yumurtasi-yagi/1109364 buyrun buradan seyredin.

9. çitlembik

çitlembik Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bana hem yüz bölgesi hem de vücudun her yerine sürülebildiği söylenen ve aynı zamanda da farklı bölgeler için ürünlerin bulunması hiçte güven vermiyor,bu kremler hakkında. Zaten testlerle,araştırmalarla sağlığa ve kullanılabilirliği denekler üstünde denenip,kanıtlanmamışken, her her yerde her fiyata satılıyorsa daha fazla sorgulanacak bir kısmı yok. tabiki ülkeye havyar diye sokulmaya çalışır.

Bilgi için lütfen okuyunuz!

http://www.aa.com.tr/tr/ne-yilan-yagi-ne-karinca-yumurtasi-care-2.html

10. çitlembik

çitlembik Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    herkesleri yine kandırmaya devam ediyorlar.yahu hala duymayan kaldı mı ki bu karınca yumurtası yağının yolsuzluğunu.akıl sır ermiyor.almanya dermatologlar birliğine bile aramışlar,onaylar sahte denmiş. hala reklamları var etrafta ve bilinen tv kanallarında da gördüm reklamını.tamam parasıyla;ama halkı da bir yerde zararlı bir üründen haberdar ediyorsun. bence tüm satış ve reklamlar durdurulmalı. yoksa domuz gribi gibi yaygın cilt sorunları çıkacak milletin başına bunun önü kesilmezse.

Tüy dökücü diye ayçiçeği yağı satmışlar -  ZAMAN GAZETESİ [İnternetin İlk Türk Gazetesi]

11. çitlembik

çitlembik Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Buyrun buradan yakın

.....Üstelik bu ürünleri piyasaya süren girişimciler, tüketici güvenini kazanabilmek için merkezi Almanya’da bulunan dünyaca ünlü bir kozmetik laboratuarını da referans olarak gösteriyordu… Oysa o laboratuar olan bitenden habersizdi. Tüm bu gelişmeler üzerine Sağlık Bakanlığı skandala el koydu. İki firmanın ürünleri hakkında toplatma kararı çıkarılırken bir firma da incelemeye alındı....

Artık bunlara kayıtsız kalınmasın!!!

Deşifre 37.Bölüm "Ünlü Yıldızlara Karınca Yumurtası Oyunu!" | Sinemaloji

12. beyzasavruk

beyzasavruk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben Tala karınca yumurtası yağı kullanıyorum ne keskin kokusu var ne de tahriş ediyor 15 yaşındaki kuzenim bile kullanıyor 1 sene oldu hiç bir şikayetim yok aksine süper azalma var tüylerimde özellikle koltukaltı ve bikini bölgesinde 3-4 ay daha kullanıp bırakmayı düşünüyorum çünkü ihtiyacım bitti bile denilebilir....tabii bu benim deneyimim...

13. çitlembik

çitlembik Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ??

Kendince belki haklı olabilirsin Beyza arkadaşım; ama bu söylenenler araştıranlar da hem sağlam kaynaklardan,hem de gerçekten bir skandala el atmak için,halkı,bizleri uyarmak için ortaya yapılmış.Neticede bir dizi senaryosuna ihtiyacı yok kimsenin...Bunları da atlamayalım.Sağlık sözkonusu.

14. çitlembik

çitlembik Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  15. çitlembik

çitlembik Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
Karınca Yumurtası Yağı Tüylerden Kurtarıyor Mu? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tala Tüy Dökücü Kullanımı  (Karınca Yumurtası Yağı)

Tala Tüy Dökücü Kullanımı (Karınca Yumurtası Yağı)

tüy dökücü kese karınca yumurtası yağı faydaları tüy dökücü kullanımı çocuklarda bebeklerde tüyler Tala Tüy Dökücü Kullanımı (Karınca Yumurtası Yağı) Tüylü olan bölge klasik (ağda, cımbız, epilasyon vb. gibi) yöntemlerle tüylerden kökünden arındırıldıktan sonra karınca yumurtası yağını tüylerden temizlenen...
  2. Tala Karınca Yumurtası Yağı Kullanımı

Tala Karınca Yumurtası Yağı Kullanımı

karınca yumurtası yağı kullanımı karınca yağı kullanımı hamilelikte yumurtası karinca yagi almanya tala Tala Karınca Yumurtası Yağı Kullanımı Kıllar tercih edilen bir yöntemle (ağda, cımbız, makine vs.) alınır. Bölge temizlenir. Karınca yumurtası yağı bölgeye sürülür. Genelde tüyler alındıktan sonra 3 veya 4 gün tüylerin alındığı...
  3. Gutto karınca yumurtası yağı kremi kullanımı

Gutto karınca yumurtası yağı kremi kullanımı

karınca yumurtası yağı kremi kullananlar karınca yumurtası yağı forum gutto kremi gutto kullananlar forum Gutto tüy dökücünün Kullanımı Tüylü olan bölge klasik (ağda, cımbız, epilasyon vb. gibi) yöntemlerle tüylerden kökünden arındırıldıktan sonra karınca yumurtası kremini tüylerden temizlenen bölgeye; deriye iyice yedirecek şekilde 5-10 dk masaj yaparak sürülür. Her seanstan...
  4. Karınca yumurtası yağı

Karınca yumurtası yağı

bebeklerde karınca yumurtası yağı kullanımı bebeklere karınca yumurtası yağı bebeklerde kullanımı nasıl kullanılır KARINCA YUMURTASI YAĞI Tüylere Kesin Çözüm Vücudunuzdaki tüylerden karınca yumurtası yağı ile kurtulmanız mümkün. Kullanımı Kıllar tercih edilen bir yöntemle (ağda, cımbız, makine vs.) alınır. Bölge...
  5. Karınca yumurtası yağında skandal!

Karınca yumurtası yağında skandal!

versan karınca yumurtası yağı versan kozmetik Birçok bayanın kullandığı karınca yumurtası yağında şok bir gelişme!Sizlere haberle ilgili detaylara geçiyorum. Ünlü sanatçıların kişisel internet sitelerinde reklamını yaptığı ve kadınların büyük ilgi gösterdiği tüy dökücü kremlerle ilgili polise ulaşan ihbar, uluslararası bir sağlık skandalını ortaya çıkardı. Karıncadan ‘tüy dökücü krem’ olarak...

Sayfayı Paylaş