gebe
  1. sermin

sermin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Karınca yumurtası yağı

Konu, 'Karınca Yağı' kısmında sermin tarafından paylaşıldı.

bebeklerde karınca yumurtası yağı kullanımı bebeklere karınca yumurtası yağı bebeklerde kullanımı nasıl kullanılır KARINCA YUMURTASI YAĞI
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Tüylere Kesin Çözüm Vücudunuzdaki tüylerden karınca yumurtası yağı ile kurtulmanız mümkün.

Kullanımı

Kıllar tercih edilen bir yöntemle (ağda, cımbız, makine vs.) alınır. Bölge temizlenir. Karınca yumurtası yağı bölgeye sürülür.
    genelde tüyler alındıktan sonra 3 veya 4 gün tüylerin alındığı bölgeye yağı sürmek yeterli olmaktadır(yatmadan önce)....
    Tüylerde ilk ayda belirgin bir azalma görülür. Daha sonraki aylarda tüyler tamamen yok olur.

Yağın hiçbir yan etkisi yok tamamen dogal we orjinal bir ürün, yag tüyler kökünden alındıktan sonra masaj yaparak sürülüyor ve bu işlemi etkili olması için tüyler yeniden çıkana kadar tekrarlanıyor, etkisini 1 - 2 ay içerisinde gösteriyor, sonraki aylarda tamamen yok oluyor.

Not : Vücudunuzun her bölgesinde kullanabilirsiniz.

OSMANLI HAREMİ'NDEN GELEN SIR
    Osmanlı Döneminde Haremdeki cariyelerin ağdadan sonra kullandıkları yöntem olarak bilinen Karınca yumurtası yağı o çağlardan bugünlere kadar geçerliliğini korumuştur.
    Çağımız kadınlarının epilasyon ve diğer tüy dökme yöntemlerini tercih etmeleri yanında halen eski kültürlere alışkın olan insanlar Karınca yumurtası yağını tüy dökmede en etkili ve en kalıcı yöntem olarak kabul etmektedirler.
    Anadoluda ve İstanbul'da bazı insanların halen yeni doğan çocuklara ilerde tüylenmesin diye , kendilerine ise tüy sorunlarına bir çözüm olarak bu yöntemi kullandıkları bilinmektedir.

(ç)alıntı

[/FONT]

2. gecenin_hüznü

gecenin_hüznü Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Karınca yumurtası yağı
    gercekten yapıpda faydasını görenler varsa lütfen yazsnlarr!!almayı düşünüyorum kararsızım

3. sermin

sermin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

aynen bilen biri varsa söylesin ben doğunca sürülürse olur sonradan olmaz diye biliyorum

4. perize

perize Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18

kullananlar varmı varsa memnunlarmı.

Karınca yumurtası yağı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. karınca yumurtası yağından kesin sonuç aldım

karınca yumurtası yağından kesin sonuç aldım

karınca yumurtası karınca yumurtası yağı kullandım yağı kullananlar karinca yumurtasi yagi kullananlar yagı arkadaşlar rahat olun ve yılmayın ben bu karınca yumurtası yağını 4 aydır kullanıyorum bu ay 5 ayım ve mükemmel sonuç aldımm şimdi tek tük çıkıyo artık genital bölgemde ve koltuk altımda ağdayı bıraktım tek tük çıkıyo ve bende onları cımbızla alıyom alan yerlerimi tekrar bu yağla masaj...
  2. Karınca Yumurtası Yağı Tüylerden Kurtarıyor Mu?

Karınca Yumurtası Yağı Tüylerden Kurtarıyor Mu?

karınca yumurtası yağı zararları karınca yağının zararları yumurtası yağının tala kullananlar yağı İnternette ve e-mail yoluyla hızla tanıtımı yapılan ve kadınların ilgi odağı haline gelen karınca yumurtası yağını araştırdık. Biz kadınların en önemli sorunlarından biri istenmeyen tüyler.. Bu nedenle tüylerden kesin olarak kurtulmayı sağlayan herşeye hemen dikkat kesiliyoruz. Karınca çok küçük...
  3. Tala Karınca Yumurtası Yağı Kullanımı

Tala Karınca Yumurtası Yağı Kullanımı

karınca yumurtası yağı kullanımı karınca yağı kullanımı hamilelikte yumurtası karinca yagi almanya tala Tala Karınca Yumurtası Yağı Kullanımı Kıllar tercih edilen bir yöntemle (ağda, cımbız, makine vs.) alınır. Bölge temizlenir. Karınca yumurtası yağı bölgeye sürülür. Genelde tüyler alındıktan sonra 3 veya 4 gün tüylerin alındığı...
  4. Gutto karınca yumurtası yağı kremi kullanımı

Gutto karınca yumurtası yağı kremi kullanımı

karınca yumurtası yağı kremi kullananlar karınca yumurtası yağı forum gutto kremi gutto kullananlar forum Gutto tüy dökücünün Kullanımı Tüylü olan bölge klasik (ağda, cımbız, epilasyon vb. gibi) yöntemlerle tüylerden kökünden arındırıldıktan sonra karınca yumurtası kremini tüylerden temizlenen bölgeye; deriye iyice yedirecek şekilde 5-10 dk masaj yaparak sürülür. Her seanstan...
  5. Karınca yumurtası yağında skandal!

Karınca yumurtası yağında skandal!

versan karınca yumurtası yağı versan kozmetik Birçok bayanın kullandığı karınca yumurtası yağında şok bir gelişme!Sizlere haberle ilgili detaylara geçiyorum. Ünlü sanatçıların kişisel internet sitelerinde reklamını yaptığı ve kadınların büyük ilgi gösterdiği tüy dökücü kremlerle ilgili polise ulaşan ihbar, uluslararası bir sağlık skandalını ortaya çıkardı. Karıncadan ‘tüy dökücü krem’ olarak...

Sayfayı Paylaş