gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Karınca yumurtası yağıkullananların yorumları

Konu, 'Karınca Yağı' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

gutto yorumları karınca yumurtası yağı kullanıcı yorumları gutto yorum karınca yumurtası yağı kullananlar sevgili meleklerim ben tüyden nefret eden titiz bir bayan ve bu konuda takıntılı olan bir bayan olarak kullanıyorum ve kesinlikle tavsiye ederim.ilk kullanımda bile anlıyorsun tüyleri inceltiyor vede geç çıkmasını sağlıyor,ürünün resmi sitesinden ve bu konuda netten yaptığım derin araştırmalar sonucunda size kesinlikle tavsiye edebilirim.her hangi bir yan etkisi yok çünkü tamamen doğal bir ürün.
    yapmanız gerekenler tüylerinizi ip,ağda,eplasyon,cımbız yani kökten aldıktan sonra traş bıçağı değil tüy temizliğinde kökten alım yapan tüm metodlar olabilir:) tüy temizliği yapıldıktan sonra eğerki cildiniz tahriş olmuşsa bir kaç saat bekleyiniz sonra güzel bir duş ve ardından vucut kurulama olayından sonra tabi karınca yumurtası yağını avcunuza bir iki damla dökünüz ve istediğiniz bölgeye beş dakikalık bir masajla yediriniz bu işlemi ayda tüy alımından 4 yada 5 gece uygulayınız farkı ilk kullanımda göreceksiniz.

karınca yumurtası yağını istediğiniz tüylü olan bölgenize uyguluyabilirsiniz.bilindiği gibi çoğu bayan arkadaşımızın hormon bozukluğundan çene ve yüz bölgesinde tüyler oluşmakdadır bu sorunla dertli olan kadınlarımız için bence bu ürün bir mucizedir :)

karınca yumurtası yağını aktarlardan bulabilirsiniz netten de araştırdığınızda daha detaylı bilgiler alabilirsiniz ben bir kullanan olarak tavsiye ederim tüm meleklerime :)

2. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Karınca yumurtası yağıkullananların yorumları
    çok çok teşekkürler kesinlikle alıcamm:)

3. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

teşekkürler adminim

4. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

epilasyondan hemen sonra yapılmasını tavsiye ediyorum. çünki gözenekler açık oluyor.
    ben böyle kullanıyorum. şiddetli tavsiyemdir:slm:

5. __nazlim__

__nazlim__ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bende almıstm baya etkili..tavsiye ederm

6. la_nina

la_nina Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

iyide nerden alıcaz bu yağı biz??

7. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Selamlar hoş geldiniz istediğiniz yağı
    talasiparis.com sitesinden temin edebilirsiniz.

Kolay gelsin.

8. sıla

sıla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Bende düşünüyodum ama cesaretim yoktu jarınca yumurtası kullanmaya tavsiyelerinden dolayı çok teşekkürederim :)

9. la_nina

la_nina Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

sağ olun:) ama benim kredi kartım filan yok ki öğrenciyim sonuçta:) gidip alacağım ankarada bi yer yok mu??

10. la_nina

la_nina Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

bugün baharatçıda buldum 8 ytl.. inşallah orijinaldir:))

11. sudem

sudem Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Gutto karınca yumurtası yağlarının sahibi hergün bizim ofiste.Ürünlerinde çok iddialılar.Güvenle kullanabilirsiniz.Bende kullanıyorum, bende 1 koli var bulanıyorum içine.Hani arap yağı bulunca ....... sürermiş hesabı.:haha:Aslında ortadoğuda İran'da geliştirilen bir formül gibi olsada bu Osmanlı'larda geliştirilen bir formül.Ama ne yazıkki biz bunada sahip çıkamamışız.

Karınca yumurtası yağı kremi 150 ml'lik kutularda satılıyor yani baya bereketli bir kutu fiyatıda normal büyüklüğüne göre. Bunun yanısıra bir sürü kremide var, kutuları önüme dizdim yazıyorum size.Kayısı özlü,portkal özlü,nar özlü,bal özlü,kara üzüm çekirdeği özlü,buğday özlü,acıbadem yağı özlü.Hepsi ayrı özelliklere sahip malum kimi selülite,kimi akne ve sivilcelere,kimi kırışıklıklara vs.Ben bal özlü ve kara üzüm çekirdeği özlüsünü kullanıyorum cok memnunum.Sizlerede tavsiye ederim üstelik diğer kozmetik ürünlere göre fiyatlarıda gayet makul.:ar4fd::ar4fd::ar4fd:

12. masum melek

masum melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

aa bunu burda duydumm denemem gerek:) paylaşım için tşk

13. seda_emir

seda_emir Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

cok tesekkürler gercekten cok faydalı bir bilgi biz bayanlar için

14. blue_angel

blue_angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

evet karınca yumurtası yağını 4 şişşe olarak bende aldım. malesef hiç kullanamadım korktum,kıl dönmesi yapıyormus diye duydum. kaç aydır kullanıyorsunuz,hiç kıl dönmesi yapmadıysa kullanayım bende. tsklr

15. güleda

güleda Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

En kısa zamanda deneyeceğim..:)

Karınca yumurtası yağıkullananların yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Karınca Yumurtası Yağı Tüylerden Kurtarıyor Mu?

Karınca Yumurtası Yağı Tüylerden Kurtarıyor Mu?

karınca yumurtası yağı zararları karınca yağının zararları yumurtası yağının tala kullananlar yağı İnternette ve e-mail yoluyla hızla tanıtımı yapılan ve kadınların ilgi odağı haline gelen karınca yumurtası yağını araştırdık. Biz kadınların en önemli sorunlarından biri istenmeyen tüyler.. Bu nedenle tüylerden kesin olarak kurtulmayı sağlayan herşeye hemen dikkat kesiliyoruz. Karınca çok küçük...
  2. Tala Karınca Yumurtası Yağı Kullanımı

Tala Karınca Yumurtası Yağı Kullanımı

karınca yumurtası yağı kullanımı karınca yağı kullanımı hamilelikte yumurtası karinca yagi almanya tala Tala Karınca Yumurtası Yağı Kullanımı Kıllar tercih edilen bir yöntemle (ağda, cımbız, makine vs.) alınır. Bölge temizlenir. Karınca yumurtası yağı bölgeye sürülür. Genelde tüyler alındıktan sonra 3 veya 4 gün tüylerin alındığı...
  3. Gutto karınca yumurtası yağı kremi kullanımı

Gutto karınca yumurtası yağı kremi kullanımı

karınca yumurtası yağı kremi kullananlar karınca yumurtası yağı forum gutto kremi gutto kullananlar forum Gutto tüy dökücünün Kullanımı Tüylü olan bölge klasik (ağda, cımbız, epilasyon vb. gibi) yöntemlerle tüylerden kökünden arındırıldıktan sonra karınca yumurtası kremini tüylerden temizlenen bölgeye; deriye iyice yedirecek şekilde 5-10 dk masaj yaparak sürülür. Her seanstan...
  4. Karınca yumurtası yağı

Karınca yumurtası yağı

bebeklerde karınca yumurtası yağı kullanımı bebeklere karınca yumurtası yağı bebeklerde kullanımı nasıl kullanılır KARINCA YUMURTASI YAĞI Tüylere Kesin Çözüm Vücudunuzdaki tüylerden karınca yumurtası yağı ile kurtulmanız mümkün. Kullanımı Kıllar tercih edilen bir yöntemle (ağda, cımbız, makine vs.) alınır. Bölge...
  5. Karınca yumurtası yağında skandal!

Karınca yumurtası yağında skandal!

versan karınca yumurtası yağı versan kozmetik Birçok bayanın kullandığı karınca yumurtası yağında şok bir gelişme!Sizlere haberle ilgili detaylara geçiyorum. Ünlü sanatçıların kişisel internet sitelerinde reklamını yaptığı ve kadınların büyük ilgi gösterdiği tüy dökücü kremlerle ilgili polise ulaşan ihbar, uluslararası bir sağlık skandalını ortaya çıkardı. Karıncadan ‘tüy dökücü krem’ olarak...

Sayfayı Paylaş