gebe
  1. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63

Karıncadan resim yapılır mı ?

Konu, 'Sanatsal Resimler' kısmında KeLeBeK's tarafından paylaşıldı.

İlk gördüğümde çok şaşırdım ama gerçek evet bu resimler karıncalardan yapılmış...20,000tane karıncanın üzerine bal döken zekiler karıcaların bala yapışıp ölmelerinin ardından bu şekilleri vermişler...:S Ve üstelik bu tabloların fiyatı 35,000 dolar...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 25 Kasım 2010
  2. LALEZAR

LALEZAR Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.943
    Ödül Puanları:
    113
    İnanamıyorum bu ne canilik yahuuuuuuuuu.... Allahım ıslah eylesin böyle insanları..

3. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    Ayy yazık günah yaa bu insanlar neden hep menfaat peşindeler..Rabbim ıslah etsin..

4. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    amin canlarım amin:uhu:

5. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Ayy inanmıyorum yaa inşallah aynısını onlara da yaparlar.:S

Karıncadan resim yapılır mı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sulu Boyayla Resim Nasıl Yapılır? resim teknikleri

Sulu Boyayla Resim Nasıl Yapılır? resim teknikleri

Sulu Boyayla Resim Nasıl Yapılır? (Bulut resminin püf noktaları Sulu Boya... Bulut resminin püf noktaları Gökyüzü üzerindeki bulutlar, bu deniz manzarasının en dikkat çekici noktası. Bu çalışmada başlıca malzemeleriniz mavi ve siyah renklerdeki sulu boya olacak. Bir kez nasıl yapmanız gerektiğini öğrendikten sonra gökyüzü boyamanın keyfine doyamayacaksınız. Sulu boyalar,...
  2. Karakalem Resimde Gölgelendirme Nasıl Yapılır

Karakalem Resimde Gölgelendirme Nasıl Yapılır

Karakalem Resimde Gölgelendirme Nasıl Yapılır arkadaşlar bu konuda bilgisi olan var mı lütfen yardım!
  3. Resimlerle Yüz Yogası Nasıl Yapılır ?

Resimlerle Yüz Yogası Nasıl Yapılır ?

Bu konu; resimli yüz yogası hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, yaşın ilerlemesiyle birlikte yüz kaslarında da gevşemeler olur. Yanaklarda gıdıda sarkmalar olur. Alında, göz ve dudak çevresinde kırışıklıklar oluşur. Bu, yerçekiminin zaman içinde bizlere verdiği doğal bir hediyedir. Elbette ki deformasyonlar herkesin cilt yapısına göre erken ya da geç olmak üzere farklılıklar...
  4. Ramazan'da diyet yapılır mı ?

Ramazan'da diyet yapılır mı ?

Fazla kilolarından şikayetçi olanlar Ramazan ayında oruç tutarken de kilo vermeyi hedefler. Ancak uzmanlar, Ramazan ayının diyet yapma açısından doğru bir dönem olmadığını bu dönemde sadece kiloların kontrol edilmesinin yeterli olacağını belirtiyor. Ramazan ayında kilo vermek adına hiç ekmek tüketmeden ya da sadece su içerek sahur yapılmasının metabolizmayı zayıflatacağını dile getiren...
  5. Karıncalara çözüm bulan var mı ?!?!?!

Karıncalara çözüm bulan var mı ?!?!?!

Herkese merhaba mutfagima karincalar basti oldurmek istemiyorum ama... Limon koydum gitmediler,domates sapi koydum yine ayni,tabletleride koyduk ama yine geziniyorlar :( kesin cozumu ilac ama evde 11aylik bir kizim var tehlikeli sizin de %100 kurtuldum diyebileceginiz onerileriniz var mi ?

Sayfayı Paylaş