gebe
  1. BrAtZ

BrAtZ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

karıncalara çözüm

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında BrAtZ tarafından paylaşıldı.

karıncayı ne yok eder karıncalara çözüm karınca yok etmek için karıncayı etmek karıncaya kesin çözüm  Evde ortaya çıkan karıncaları yok etmek için kahve telvesi kullanmanız iyi sonuç verecektir.

karıncalara çözüm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kene düşmanı karıncalar..

Kene düşmanı karıncalar..

Samsun'daki Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Veteriner Fakültesi'nden Yrd.Doç.Dr.Mustafa Açıcı, kenelerin biyolojik düşmanları arasında birçok hayvan ve böcek olduğunu, bazı kuş, böcek ve hayvan türlerinin kenelerle beslendiğini dile getirdi. Yrd.Doç.Dr. Açıcı, “Araştırmalara göre günde yaklaşık 6 karınca 1 kene yiyor. Kenelerin avlanması açık alanda daha kolay oluyor” dedi. Kene ısırması...
  2. Asker Karıncalar

Asker Karıncalar

Avcı karıncalar bahsinde adları geçen «Dorylus» karıncaları aslında asker karıncalar'dır. Fakat bu türler dövüşmemekte, sadece öldürmektedirler. Başka bazı karınca türleri askerlik taktik ve stratejisinin uzmanı kesilmişlerdir. Bunların bir kısmı saldırgansa, öbürleri de savunmada dikkate değer teknikler uygularlar. Kendilerini savunmayacak kadar korkak karınca türleri tek tüktür:...
  3. Evdeki karıncalardan kurtulmanın yolları

Evdeki karıncalardan kurtulmanın yolları

Evdeki karıncalardan kurtulmanın yolları nelerdir evimi karıncalar basıyor ne yapabilirim bana ne önerirsiniz?
  4. Karıncalardan Kurtulmanın Doğal Yolları

Karıncalardan Kurtulmanın Doğal Yolları

Bir kaç karınca belki sıkıntı yaratmayabilir, fakat karınca istilası sizi yiyecek yapmaktan, mutfağınızı gerçek düzgün kullanmaktan alıkoyabilir. Evinizde başı edemeyeceğiniz civarı karınca varsa hanesi ilaçlatmak problemi kısa zamanda çözecektir. Şayet karınca problemi kritik boyutlarda değilse bir takım naturel yöntemleri faydalanarak onları mutfağınızdan ve yemeklerden uzak tutabilirsiniz....
  5. Karıncalara çözüm bulan var mı ?!?!?!

Karıncalara çözüm bulan var mı ?!?!?!

Herkese merhaba mutfagima karincalar basti oldurmek istemiyorum ama... Limon koydum gitmediler,domates sapi koydum yine ayni,tabletleride koyduk ama yine geziniyorlar :( kesin cozumu ilac ama evde 11aylik bir kizim var tehlikeli sizin de %100 kurtuldum diyebileceginiz onerileriniz var mi ?

Sayfayı Paylaş