gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Karının sağ alt tarafındaki ağrı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba.Ben Bursa dan misafir üyeyim.Yaklaşık 10 gündür karınmın sağ alt tarafında ağrı oluşuyor, ıkınamıyorum, ıkınırken sancı giriyor ve ayda 2 kez adet oluyorum.En yakın zamanda cevabınızı bekliyorum, lütfen yardımcı olun.

2. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    canim bence senin bir doktora görünmen gerek. bu normal degil ayda iki defa adet olmak. eger isahllikde varsa belki apantist diycem ama adetinde düzensiz.. bence ihmal etmeden dr a git...

Karının sağ alt tarafındaki ağrı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sağ tarafa yatma sünneti ve hikmeti...

Sağ tarafa yatma sünneti ve hikmeti...

sağ tarafa yatmak sol tarafa yatmak hamilelikte hangi yatılmalı gebelikte nasıl yatılmalı hamilelikte nasıl Bir tarafa yatarak uyuma durumunda, yatılan yöne bağlı olarak burun deliklerimizin birisinin tıkanırken, diğerinin açıldığı ve solunumun açık olan burun deliğinden yapıldığı araştırmalarla belirlenmiştir. Sağ tarafa yatılması durumunda, sağ burun deliği tıkanmakta, sol burun deliği...
  2. çocuklarda karın ağrısına dikkat

çocuklarda karın ağrısına dikkat

Trabzon Özel İmperial Hastanesi Pediatrik Cerrahisi Uzmanı Doç. Dr. Ali Çay, karnı ağrıyan çocuklara ağrı kesici verilmesinin teşhis ve tedavide bazı olumsuzluklara yol açacağına dikkat çekti. Çocuklarda karın ağrısının çok çeşitli sebepleri bulunabileceğini belirten Doç. Dr. Ali Çay, bu durumdaki bir çocuğun en kısa zamanda doktora götürülmesi gerektiğini söyledi. Karın ağrısının çocukta...
  3. Arif Sağ - Erişin Dağların Karı

Arif Sağ - Erişin Dağların Karı

erisin dağların karı nota erisin daglarin kari nota bunca gamı bunca derdi mevlam yalnız bana mı verdi eller muradına erdi yine cananım gelmedi erişin dağların karı geçti ömrümün baharı ecel kapımı çalmadan durma gel ömrümün varı takatim yok yürümeye gidip cananı görmeye can başladı çürümeye yine cananım gelmedi erişin dağların karı geçti ömrümün baharı ecel kapımı çalmadan...
  4. Karın Ağrısını Önemseyin

Karın Ağrısını Önemseyin

Karnınızda sancı, ağrı ya da kramp olmadığında karnınızın iç kısmında olan rahatsızlıklarla pek fazla ilgilenmezsiniz. Karnınız ve bağırsaklarınızdaki ağrılarınız olduğunda, bu sıkıntılarınızı önemsemezsiniz ve iyileşmelerini beklersiniz. Ancak ağrılarla yaşamak zorunda değilsiniz. Karın ağrınız kısa süreliyse ya da kronik olarak olarak sizi rahatsız ediyorsa bunu iyileştirebilirsiniz. İlk...
  5. Hamilelikte sağ tarafa yatmak riskli

Hamilelikte sağ tarafa yatmak riskli

Yeni Zelandaˊda bir araştırma hamileliğin ileri evrelerinde sağa veya sırtüstü yatmanın ˊölü doğumˊ riskini iki katına çıkardığını tespit etti. Yeni Zelandaˊdaki Auckland Üniversitesiˊnde yapılan bir araştırma, hamileliğin son döneminde sağ tarafına ya da sırt üstü yatan anne adaylarının ölü doğum yapma riskinin iki kat yüksek olduğunu ortaya çıkardı. 450 kadın üzerinde yapılan araştırma, sol...

Sayfayı Paylaş