gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Karısı ve metresi iyi anlaşıyor!

Konu, 'Magazin' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

Çok ama çok acayip bir fotoğraf doğrusu bu insanları anlamak çok zor.Karısı ve ünlü top model metresi neredeyse kanki olmuş. [​IMG]

Fotoğraftaki adam Rus milyarder Vladimir Doronin... Soldaki kadın karısı Ekaterina, sağdaki siyahi güzel topmodel sevgilisi Naomi Campbell Küçük kız da Vladimir Doronin'in kızı Katia...
    Naomi, geçen ay erkek arkadaşı Vladimir'in Rusya'nın başkeniti Moskovada'ki evine taşındı.
    Topmodel, cici annelik için çalışmalarına başladı ve Katia'yı Haiti yararına düzenlenecek moda şovuna davet etti.
    Karısı ve metresinin iyi anlaşmasına en çok sevinen isim tabii ki Vladimir Doronin...

2. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
  3. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
  4. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Amaaaann beeeeee :seker:

Bunlarda sanki Ask, Sevgi, Saygi varda :seker:

Yeterki birbirlerini Para ile tadmin etsinler gerisi bossss ve hikayeee..

Buda beni hic sasirmadi...

5. çatlak

çatlak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    :piha::piha::D:D:D:D:D:D:D ALLAH ALLAH baksana bu millete

6. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    allah muhabbetlerini arttirsin ne diym :D:D

7. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    saçmalık hahaha bunlarda kıskanma duygusu yok ki:D

8. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

midesi geniş insanlar nolcak!!!

Karısı ve metresi iyi anlaşıyor! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. metres

metres

Orjinal Adı: Une Vieille Maîtresse Yönetmen: Catherine Breillat Oyuncular: Fuad Ait Aattou, Asia Argento, Roxane Mesquida, Claude Sarraute Senaryo: Catherine Breillat Görüntü Yönetmeni: Giorgos Arvanitis Kurgu: Pascale Chavance Tür: Dram Süre: 104 Dk. Yapım: 2007 - Fransa Dağıtımcı: Bir Film Gösterim tarihi: 30 Kasım 2007 Konu: Paris, 1835. Çapkın ve ahlaksız Ryno de...
  2. Metres

Metres

Bakınız; Kuma.Rüyada metres tuttuğunuz ya da birisine metres olduğunuzu görürseniz, böylesine bir rüya başınızda büyük bir felaket dolaşmakta olduğuna işarettir. Rüyada metres tuttuğunuz ya da birisine metres olduğunuzu görürseniz, böylesine bir rüya başınızda büyük bir felaket dolaşmakta olduğuna yorumlanır Rüyada metres tuttugunuz ya da birisine metres oldugunuzu görürseniz, böylesine bir...
  3. Sevgilim, ben ve karısı

Sevgilim, ben ve karısı

Sevgilim, ben ve karısı Evliyken yaşanan gizli ilişkiler ne kadar gizemli gelse de, iş eşinden boşanmaya gelince, erkekler bu konuda daha korkak oluyorlar. Çok isteseler bile bir türlü eyleme geçiremedikleri için de, kara kedi olarak görülen "ikinci" kadın çok acı çekiyor. Bazı evliliklerde eski heyecanın ve romantizmin kaybolması kaçınılmazdır. Eşler eğer o ilk heyecanı yeniden...
  4. Güzel Kız ve Karısı

Güzel Kız ve Karısı

İki arkadaş sohbet ediyordu. Biri diğerine; "Kırk yıldır sinemaya giderim, bir defa olsun yanıma bir kız düşmedi. Dün gece ne olsa beğenirsin. Karımla sinemaya gittik. Yanıma, dünyalar güzeli bir kız oturmaz mı? Ne çektiğimi anlıyor musun?" Arkadaşı başladı gülmeye; "O da bir şey mi?" dedikten sonra devam etti: "Ben de geçen gün güzel bir kızla sinemaya gittim....
  5. Ameş VE Karısı

Ameş VE Karısı

dini hikayeler, yeminin önemi, aile saadeti, karı koca musibeti, merak edilen herşey burda... edilen yemini bozmak kefaret ister o yüzden yemin ederken dikkat etmek gerekir 'valla' demek bile edilen söze konuşmaya Allah'ı şahit koşmak demektir.suçlar hiç bir zaman tek taraflı değildir.aşağıdaki kıssadan anlaşılacağı gibi. İmam-ı Azam Ebu Hanife rh.a.'in arkadaşlarından, o dönemin hadis...

Sayfayı Paylaş