gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Karışık cümlelerin arasından çekip aldım..

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Karışık cümlelerin arasından çekip aldım, bana ait olan, seni anlatan yakıcı aşk cümlelerini... Onlar benim di çünkü...Haklısın!...Seni anlatıyor ama benim içimden, yüreğimden akıyordu.
    Hakettinmi acaba gerçekten?...Sana çok mu geldi o cümleler, kelimeler?...

Vefasızsın sen, belkide aykırısın bu yaşamdaki kimliğinle...Kaskatı bir taş gibi bazen yüreğin, inanamıyorum düşüncene...

Nasıl olur?...diye kemiriyor beynimi yaptığın yanlışlar, yaşadığın yaşamlar...Bir çizgin var mı senin bu hayatta?...Yolun, yordamın, amacın?...

Senin ne amacın olabilirki?...Beni acıtmaktan başka...Söylesene ne yaptım ben sana?...Yani ne geçti ki eline beni inciterek?... Yokederek...

Oysa ben ne hayallerle başlamıştım herşeye...Güllük gülistanlık bir hayat olacaktı hayallerde...Minik bahçeli, çatı katı bir ev düşlemiştim ikimize...

Sonbahar hiç gelmeyecekti, kış uğramayacaktı kapımıza...Acılar, kederler, sızılar, ıstıraplar bile unutacaktı bizi...Kalın bir çizgi çizecektik geçmişe...

Geleceği maviyle karşılayacaktık, bahçeye kan kırmızı güller ekecektik, sulayacaktık her sabah buz gibi sularla...Gece mehtap el sallayacaktı bize...Yakamoz ferahlığında yürüyüşler yapacaktık el ele...Salıncakta masallarla uyuyacaktık sarmaş dolaş...

Ama olmadı...Sayende...
    Şimdi herşey siyah...Simsiyah...Senin gibi...

alıntı

2. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Karışık cümlelerin arasından çekip aldım..
    Senin ne amacın olabilirki?...Beni acıtmaktan başka...Söylesene ne yaptım ben sana?...Yani ne geçti ki eline beni inciterek?... Yokederek...
    teşekkürler canım

3. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0

rep veremiyorum sana...olmuyor kii

4. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

rica ederim canım çok sağol:thanks:

Karışık cümlelerin arasından çekip aldım.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aranıza benıde alın

aranıza benıde alın

selammm ben geldım nette gezerken tesadufen buldum :clapping: guzel bıyere benzıyo benıde aranıza alırsanız sevınırım:Dancing_furious:
  2. alın size karışık

alın size karışık

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Karışık;)

Karışık;)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. karışık

karışık

izafet.Com - Kadın-Erkek Farkı xD + bikaç karikatür ;)
  5. merhaba arkadaşlar. Beni de aranıza alın:)

merhaba arkadaşlar. Beni de aranıza alın:)

merhaba arkadaşlar.nasılsınız bakalım.ben de yeni uye oldum.adım nur,bursada yaşıyorum.bu arada ergen degilim:ehi:

Sayfayı Paylaş