karışık kuruşuk anlamlı süslü sözler:)))

suCre

Daimi Üye
Üye
karışık kuruşuk anlamlı süslü sözler:)))
karışık anlamlı sözler süslü sözler süslü anlamlı karışık ama
hepsini düzenleyip süslemekle baya bi uğraştım umarım beğenirsiniz:)

Acı çekeceğinden korkan kişi,zaten korkusu yüzünden acı çekiyordur.

Sevilmek mutluluk değildir.Her insan kendi kendini sever ama mutluluk bir başkasını sevmektir.

Sevmeyi bilirsek başkalarına acı vermeyi unuturuz.

İnsanın üç sadık arkadaşı vardır.Yaşlı karısı,yaşlı köpeği ve hazır parası

Sevmek bir bakıma zamanını vermektir, zaman aralarını doldurmak değil.Sabahları birlikte uyanmak geceleri beraber uyumaktır. Sonra da birbirlerinin damarlarında kan gibi dolanmaktır.

Mutluluk karşıda ise karşıya geçmek için nehrin durmasını bekleme.Nehir asla durmaz!

Umudumuz oldukça gidecek bir yönümüz,hareket edecek enerjimiz ve yolumuzu gösterecek bir haritamız var demektir.Yüz seçeneğimiz,bin yolumuz ve sonsuz hayallerimiz vardır. Umutluysak gitmek istediğimiz yerin yarı yolunu almışızdır; umutsuzsak,sonsuza kadar kaybolmuşuzdur.

Dostlar ırmak gibidir.Kiminin suyu az,kiminin çok.....Kiminde ellerin ıslanır yalnızca, kiminde ruhun yıkanır boydan boya....

Sevgilerin en güzeli seni sevmek,
Özlemlerin en güzeli seni özlemek,
Ve hayatın tadı sabah kalktığımda,
Senin varolduğunu bilmek...

Dertlerini dökecek dostları olmayanlar,kendi yüreklerini kemiren yamyamlardır....

Sevgi karanlık bir tünelde yakılan mum ışığı gibidir...Size yolunuzu gösterir ama uzakta ne olduğunu söylemez.

14022366_1635792530083490_5065307773044750298_n.jpg

Aşk iki kişinin bir kişi olması.Bir erkekle bir kadının birbirlerine karışmaları,melek haline gelmeleridir.Yani cennet demektir.

Mutluluğun iki ucundan tutuyoruz sanki LADES oynar gibi.Sen beni bu oyunda asla yenemezsin. Çünkü hep AKLIMDASIN.

Dost,deniz kenarında taş toplamaya benzer. Önce teker teker toplarsın sonra teker teker atarsın.Ancak bazılarını atmaya kıyamazsın. Sende atmaya kıyamadıklarımdansın...

karma14.jpg

Yüzünü göremediğim bir günde sesini duyabilme umuduyla yaşadığım bu hayat,yüzünü göremediğim için çekilmez olsada sesini duyabildiğim için yaşamaya değer.....!

Seni seviyorum;çünkü elini kalbimin üzerinde hissettiğim zaman,üzüntülerimi alıp onların yerine o tarifsiz sıcaklığı koymayı başarıyorsun...

Sen bazen zifiri karanlık gecemin güneşi,sen bazen hayatın cesaret veren mutluluk yanı ve sen her zaman sevgimin tek nedenisin.

değer-sözü.jpg

Avucunun arasına bir yürek bıraktım.İster bir kenara kaldırıp atarsın ister kendi yüreğinin üstüne koyar her zaman seninle olacağını hatırlarsın

Komedyen değilim ama gülünebilecek bir sürü nedenim var
Bozuk para değilim ama harcanmış zamanlarım var
Dilsiz değilim ama bazen suskunluklarım var
Boş konuşmam ama güçlü cümlelerim var
Artist hiç değilim ama muhteşem olmak kanımda var.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yüzünü göremediğim bir günde sesini duyabilme umuduyla yaşadığım bu hayat,yüzünü göremediğim için çekilmez olsada sesini duyabildiğim için yaşamaya değer.....!
Ben bu sözü çok begendim tam benlik :D

Geri