gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Karışık msn nickleri

Konu, 'msn nickleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

—–>Erkekler kene gibidir,yapıştımı bir daha kurtulamazsın<-------- //**AğLaMaYı BiLmEyeN GöZlEr SewMeYi BiLmEz**//

//**GüLü BiR GüN SeNi HeR GüN SeWeCeĞİm**//

//**SoN GüNaHım SeNi SeWmEk OlSuN**//

Hayat KoLaydır yaşamayı BiliRsEn

SeNi SeWiYoRum DiYen Dillere DeğiL SeNiN İçİn AğLaYaN GöZleRe İnAn

5 KuRuŞklUk İnsAna 3 KuruşLuk DeĞer WeİrrSeN 2 KuRuŞa Seni SaTaR

AlO Orası ÖbÜr DüNyAmı AzRaiLLe Mi GöRüşüYoRuM?OrAdAki YeRimİ İpTal EdiyoRum NeDeN DiyorSan Onu Çok Ama çOk SeWiYoRuMmMmM
    Rock msn nickleri , rock nickleri , nick
    Gençliğimi geri verseler bu kez en çoq kendimi severdim…

yaLnızLıktan sessiz harfLeR seçeRsin…

Söz dinlemez şu yüreğim senin için divaneyim…!!

a$kın çaLar saati kopya kaLpLér uyku ßöLDü …

yollara düştüm derdimden nerelerdesin be sevgilim…!

hayata anLam yükLüyorum %99..

Bu şehrin ışıkları bir yanar bir söner gece sesi gündüz dumanı tüter..

UMRUNDA OLMASADA BU ŞEHİRDE SANA AŞIK BİRİ VAR…

%100 KaLpsizİm artIk..

Rock msn nickleri , rock nickleri , nick
    Bütün renkler güzellikler senin olsun hayat gülsün güneş gibi sana doğsun dertler ile kederler benm olsun sen üzülme sen incilme ne olursun…!!

Sénn 0 Haincé védaŋdaŋ SoŋRa ßeŋ çoqtaŋ véda ettm a$qLaяa…

……YaRıNı SaYma Bugün geç biLe…Nedeni Y.O.K “Kalbim Yok” yine..

“yüreğimdeki çöpler birikti…

soNa saRan bozuK kasetLer gibi hayaT.. umuT yoK senDen başKa..

içim’de iç ses /dış ses kapışması var …!
    iç ses’me ayakta alkış varken,
    dış ses’ime olanca küfür’üm var

Ne ses , Ne Nefes , Ne de rüzgar Bağışlar Seni, Dönüp sırtını Giderken, Söyle kim kaşılar Seni !!!
    msn sözleri
    •…..nokta değil ,virgül koydum öyküme…..

coca cola reklamlarındaki penguen gibisin.Dört kapak versem gelir misin ??

HaYaT mOtRoCk HaDi KuDuRoCk

2. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Karışık msn nickleri
    Bu çok hoş:)

içim’de iç ses /dış ses kapışması var …!
    iç ses’me ayakta alkış varken,

dış ses’ime olanca küfür’üm var

Buda çok komik:hhh:

coca cola reklamlarındaki penguen gibisin.Dört kapak versem gelir misin ??

Karışık msn nickleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. karışık nickler

karışık nickler

I wanna hold you high and steal your pain away (sana sarılmak ve acını çalıp götürmek istiyorum) You've gone away, you don't feel me anymore (gittin, artık beni hissetmiyorsun) söslermi geri alamam!! Some days i cry alone,but i know im not the only one(bazen yalnız aqlıyorm ama biliyorm tek deqilm) İçmden bi ses uyanma dior başlayan heşey şimdi bitior! susamış dilim bi damla su...
  2. Msn Nickleri ~~

Msn Nickleri ~~

Sénn 0 Haincé védaŋdaŋ SoŋRa ßeŋ çoqtaŋ véda ettm a$qLaяa... qöZzLéRimi aÇsam Daa Sn ÇıqSaŋ KaR$ıma.. qiTméq Yaqı$maSs Sna..! KénDiŋ oLmaq vaRqéŋ asLa ßa$qaSıNa ßaqMa...!! SöZLéRŋ çq aCıTıy0r öLüoRmm...!! KaLßimi YaLaŋ A$qLa DoLdяmaYa méRaqLı déiLm..!! RaSt qéLdiim Tüm İnSanLaR Sŋi ßŋa aŋLatяLaR.. KaLßimdé Sna Yér yoq ßnm KaLßm ShnSn!! Sénn aRqanDn aqLaMam Snn İçiN öLüRm..!! qéç...
  3. msn nicklerim

msn nicklerim

нαу нαу ηє ιѕтєяѕєη ѕαу ѕαу вєη¢є ѕєηιη αѕкιη ℓαу ℓαу нα∂ι σgℓυм уαℓℓαн ѕαηα вαу вαу! boS biRakdim niCk yeRini heP boMbo$. aRka mSnde neLer oLuyor.? Love: aşk Lavuk: aşık Bu yazıyı FARKEDERSEN FARKEDECEKSIN ki bu yazıyı FARKETMEN ya da FARKETMEMEN hiç FARKETMEZ. Sen en iyisi bu yazıyı hiç FARKETME. géri sayıyorum ; üç iki bir sıfır éksi bir gittikçé soğuyor bu düş saydam...
  4. Karışık NickLer ... :)

Karışık NickLer ... :)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Karışık nickLer

Karışık nickLer

** ѕσяαηℓαяα уαℓαηızвιℓєηℓєяє кяαℓızşαη ѕöняєт ѕιzιη σℓѕυηвιz ƒαℓαη ƒιℓαηız!! **∂єят ѕσƒяαѕıη∂αη ßαℓ ує∂ιк вαş νєя∂ιк ßαş єğмє∂ιк..! **ηє є∂єуιм gαя∂ιуαη ∂єятℓєяιм вιηι αşтı αç кαρıуı çıкαуıм ι∂αм ναктιм уαкℓαşтı... **gє¢єℓєяι gєℓмє נιℓєт тυтαяιм.. υzαтмα кσℓℓαяιηι ѕαηα∂α αтαяιм ѕєηιη ι¢ιη αğℓαя кєη∂ιмι ∂σğяαяιм. ∂є∂ιм уα güzєℓιм ßєη ριѕкσραтιм… **кιz ∂ιуé σηéм νéяéηιη.. gυzéℓ ∂ιуé...

Sayfayı Paylaş