gebe
  1. αиqεL_вεвisн

αиqεL_вεвisн Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Karışık NickLer ... :)

Konu, 'Çöplük' kısmında αиqεL_вεвisн tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    tSkLer taTLim payLasimin iCin :)

coK gsLLer :)

3. l.a.r.a

l.a.r.a Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    emegine saglik:)

Karışık NickLer ... :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Almanca karışık nickler

Almanca karışık nickler

almanca nickler almanca komik nickler komik sözler msn nickleri türkce karisik lass du mich in ruhe--- sen beni rahat birak.... halt dein mund----ceneni kapa.... hübsche baby---güzel bebek.... die leute halten ihr wort nicht-- insanlar sözünü tutmuyoo.... die männer sind lügner-- adamlar yalancidir.... ich bin glücklich weil mein freund liebt mich---mutluyum cünkü erkek arkadasim benii...
  2. Karışık Nickler Getirdim

Karışık Nickler Getirdim

ßisDé nuMaRa ßoL RahaT oL KénDini KasMa !! ßanaNé a$ıq oLjam a$ıq oLjam !! xD SonDunuS,,KorKtuNus,,siS yOqtuNus !! Pas wéR,şuT çéK,KaLéyé aßaN,,AmaN yıKıLma ROCK ßaßaN P**Liq yaPanı aFFedmeK yOq,eTraFta uÇan akßaßaLar çOq .. qÖsLériMi aÇsamDa séN ÇıqsAn kaR$ımA qéL ßénY aZadéD kayßoLdum kaRanLıqTA !! Hér aCınıN ßir ßédéLy waR !! qdMéq wé yoL aLmaq aNcaq sNa yaKısı®...
  3. karışık nickler

karışık nickler

I wanna hold you high and steal your pain away (sana sarılmak ve acını çalıp götürmek istiyorum) You've gone away, you don't feel me anymore (gittin, artık beni hissetmiyorsun) söslermi geri alamam!! Some days i cry alone,but i know im not the only one(bazen yalnız aqlıyorm ama biliyorm tek deqilm) İçmden bi ses uyanma dior başlayan heşey şimdi bitior! susamış dilim bi damla su...
  4. Karışık msn nickleri

Karışık msn nickleri

—–>Erkekler kene gibidir,yapıştımı bir daha kurtulamazsın
  5. Karışık nickLer

Karışık nickLer

** ѕσяαηℓαяα уαℓαηızвιℓєηℓєяє кяαℓızşαη ѕöняєт ѕιzιη σℓѕυηвιz ƒαℓαη ƒιℓαηız!! **∂єят ѕσƒяαѕıη∂αη ßαℓ ує∂ιк вαş νєя∂ιк ßαş єğмє∂ιк..! **ηє є∂єуιм gαя∂ιуαη ∂єятℓєяιм вιηι αşтı αç кαρıуı çıкαуıм ι∂αм ναктιм уαкℓαşтı... **gє¢єℓєяι gєℓмє נιℓєт тυтαяιм.. υzαтмα кσℓℓαяιηι ѕαηα∂α αтαяιм ѕєηιη ι¢ιη αğℓαя кєη∂ιмι ∂σğяαяιм. ∂є∂ιм уα güzєℓιм ßєη ριѕкσραтιм… **кιz ∂ιуé σηéм νéяéηιη.. gυzéℓ ∂ιуé...

Sayfayı Paylaş