gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

karışıkgiller ailesinden resimler:)

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

karışıkgiller ailesinden resimler:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bunlarda karışıkgillerden:)

bunlarda karışıkgillerden:)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Sevgili Ailem

Sevgili Ailem

aileme mektup canım aileme mektup sevgili ailem mektuplar ailemle ilgili şiir Adı Soyadı : Serhat GENCER Rütbesi : Dz.P.Astsb.Çvş. Doğum Yeri : Kırıkkale Doğum Tarihi : 1973 Olay Tarihi : 08.01.1994 Şahadet Tarihi : 08.01.1994 Şehit Olduğu Yer : Şırnak - Maden Sevgili Ailem İlk önce hepinizi çok sevdiğimi söylemek istiyorum. Bu mektup ancak ben...
  3. Aileye bak :)

Aileye bak :)

AŞAGIDA ANLATILAN BU OLAY RESMI KAYITLARDAN ALINMISTIR Saygı değer Hakim Bey.. Saygılarımla size açiklama özgürlügümü kullanarak bazi seyleri bildirmek istiyorum , Umarım bu durumu en kısa zamanda açıklığa kavuşturursunuz.. Şu günlerde askerliğe çağrılacağım. Yasım 24 ve 44 yasında bir dul bayanla evlendim, kendisinin de bir kızı var , 25 yasında. Babam ise bu bahsetmis oldugum üvey kizi m...
  4. Aileni anlat :)

Aileni anlat :)

kızlar ailenizi anlatın neyse ilk once ben başlıyım ben evliyim ve 20 yasındayım benım kayınpeder ilk evlılıgınden cocugu olmadıgı ıcın kuma almış bu demektirki benım 2 tane kayın validem var :) cok sanslıyım dermişim:) kayınpeder ben ona öcü diyorum yada ayı yogi cok cimri biri ve benden nefret eder :D :meri: 1. kayınvalide cok zeki ama saf oyunlarını oynar bana ama bende yutecek...
  5. Aileyi mahveden diziler..

Aileyi mahveden diziler..

dizi, aile hayati, mahvetmek, sezon finali, bagimlilik, ile ilgili tüm bilgileri burada bulabilirsiniz Aileyi mahveden diziler... Aileyi mahveden bazı diziler, çok şükür bitti; kimisi sona erdi kimisi yaz sezonuna girdi, insanımız 3-4 ay da olsa biraz nefes alacak, kendine gelecek, dizi bağımlılığından kısmen kurtulmuş olacak. Sadece Türkiye değil ülkemize yakınlık duyan Müslüman...

Sayfayı Paylaş