gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

karısından kocasına özür mektubu :)

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

karısından kocasına mektup
    Sevgili Kocacim,
    Avrupadaki iş gezisinden donmeden sana haber vermek istedim, arabamla
    cok ufak bir kaza gecirdim,kotu bir kaza degil ve canim yanmadi,bana
    birsey olmadi onun icin endiselenmeni istemedim...Migrostan geri donerken
    tam evin garajina girecekken ayagim kaydi ve yanlislikla gaz pedalina
    basiverdim sonuna kadar...garaj kapisi hafif arizalandi ama senin
    arabanin tamponuna dokundurunca arabam en nihayet duruverdi...Cok ama cok
    ozur dilerim ve biliyorum ki senin o yufka yuregin ve muthis karakterinle
    beni affedersin...seni ne kadar cok sevdigimi biliyorsun canim benim...ekte
    eksperin cekmiş oldugu resmi koyuyorum,seni tekrar kollarimin arasinda
    hissetmeyi 4 gozle bekliyorum kocacim...

NOT: Sen evde yokken kiz arkadasin aradi. ...sevgiler....
    ||
    ||
    ||
    ||
    ||
    ||
    ||
    V​

karısından kocasına özür mektubu :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. HaYDaRıN KaRıSıNı iKNa MeKTuBu

HaYDaRıN KaRıSıNı iKNa MeKTuBu

Menekşe moru gözlüm, al yanaklım, seni bir daha dövmeyeceğim. Lütfen artık eve dön. Bak Yaşar halıya kustu, kusmuk seni bekliyor. Ayaklarım bugün de hep seni aradı, yıkanmak için. Seni çok arıyorum, bir haftadır akşam rakılarının tadı tuzu yok... Ev sensiz çok ıssız. Gerçi nasıl, nerede yattığımı, kime nasıl çaktığımı falan hiç hatırlamıyorum ama onun sen olmadığını bir büyük rakının sonunda...
  2. mektup

mektup

gidiyorum mektubu gidiyorum mektup seni seviyorum mektupları mektupları Okuyormusun. Önce uzunluğuna baktın dimi yazının. ‘Ne anlamlar çıkarmam lazım acaba!’ diye düşünürken, şimdi oku baştasın. Çıkarma hiçbir anlam. Olanı, olduğu gibi gör. Görebildiğin kadar çünkü HERŞEY. Çıkarma hiçbir anlam. Nasılsa geri dönüşüm kutusuna yollamadık mı biz tüm anlamlarımızı. Şimdiden yazayım bunları....
  3. Mektup...

Mektup...

Bir annenin ogluna yazdigi bir mektubu okuyacaksiniz simdi meleklerim :) Komik oldugu kadarda cok Saf bir mektup buyrun =) Sevgili Oğlum! Hızlı okumadığını bildiğim için bu mektubu yavaş yavaş yazıyorum. Bir gazetede, "insanların başına, genellikle evlerinin 2 km. civarında kaza gelmektedir." yazısını okuyunca evimizden taşındık.Taşındığımız evde bizden önce oturanlar adresleri...
  4. Okuma yazması olmayan adamın karısına yazdığı mektup

Okuma yazması olmayan adamın karısına yazdığı mektup

nazım hikmetin karısına yazdığı şiir karısına şiir yazan adam mektup yazan adam
  5. Bir Kocanın Karısına Alabileceği En Güzel Hediye

Bir Kocanın Karısına Alabileceği En Güzel Hediye

kocaya hediye Hız bazen felaket getirir meleklerim.Sizce de öyle değil mi ... 3 adam oturmuş eşlerine aldıkları hediyelerden bahsediyorlarmış Birincisi demiş...ki, 'karıma öyle bir hediye aldım ki, 6 saniyede 0'dan 100'e çıkıyor.' Diğer ikisi anlamamışlar. 'Ne aldın?' diye sormuşlar. 'Beyaz bir Porsche aldım. Çok mutlu oldu.' diye cevap vermiş. İkinci adam demişki, 'Bende geçen doğum...

Sayfayı Paylaş