gebe
  1. örgüm

örgüm Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16

karısını çok seven erkeğin duası...

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında örgüm tarafından paylaşıldı.

ALLAH'ım, onun başı ağrımasın benim ağrısın.. O üşümesin , ben üşüyeyim... O aç kalmasın , ben kalayım...
    O üzülmesin, ben üzüleyim...
    Onun canı sıkılmasın, benim sıkılsın...
    genç yaşta o dul kalmasın,ben kalayım

:nono::nono::nono::nono::nono::nono:

2. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: karısını çok seven erkeğin duası...
    emeğine sağlık abla.

3. sule

sule Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

su adamlar varyaaaaaaaaaaaa

4. örgüm

örgüm Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16

aynen katılıyorum sana sulecim:n028:

karısını çok seven erkeğin duası... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. erkekLerin duası

erkekLerin duası

mumsema duası erkekLerin duası -------------------------------------------------------------------------------- Elhamdürüsü ile kızlar sürüsü ile sabah birisi ile akşam birisi ile Aminnnnnnnnnnn Allahım... karımı her türlü tehlikeden koru gerekirse ben tehlikeye atılayım* onu hiç yorma gerekirse ben yorulayım o çalışmasın ben çalışayım o hasta olmasın ben olayım Allah ım o...
  2. Seven Kocanın Duası

Seven Kocanın Duası

Kocasından şikayetçi melekler dkkat ,aslında kocanız sizin için okadar güzel bir dua ediyorki ,kimse yapmaz bu duayı kıymetini bilin eğerki bu duayı yapıyorsa kocanız bilinki sizi çok çok çok seviyor demektir.:D:D:D Hep birlikte AMİN diyoruzzzzz
  3. Erkekten Karısına inanılmaz kahvaltı

Erkekten Karısına inanılmaz kahvaltı

evet nasıl zeka ama sonu çok güzel ama bi sen bi ben olsa daha iyi olmaz mı hep ben hep ben olmuyo ki........... :piha::piha: Evliliğin ilk sabahında koca erkenden kalkıp sabah kahvaltısı hazırlar. Kahvaltının zengin ve ihtişamlı olması için kolları sıvar. İlk baharın güneşli bir gününde oturduğu dairenin balkonunda masayı çiçeklerle süsleyerek işe koyulur. Ocakta çay demlenirken...
  4. erkeğin karısına hazırladığı kahvaltı böyle olur...

erkeğin karısına hazırladığı kahvaltı böyle olur...

kahvaltı masası hazırlama kahvaltı masası nasıl hazırlanır süsleme süsleme süslemeleri Evliliğin ilk sabahında, koca erkenden kalkıp sabah kahvaltısı hazırlar. Kahvaltının zengin ve ihtişamlı olması için kolları sıvar. İlk baharın güneşli bir gününde, oturduğu dairenin balkonunda masayı çiçeklerle süsleyerek işe koyulur. Ocakta çay demlenirken domatesleri, salatalıkları itina ile doğrar....
  5. Aldatan erkek karısına nasıl davranır?

Aldatan erkek karısına nasıl davranır?

aldatan erkek eşine nasıl davranır aldatan erkek karısına nasıl davranır karısını karısını paylaşan erkekler en çok burcu Kadınların sezgileri kuvvetlidir.Eğer bir kadın eşi hakkında burnu pis bir koku almışsa mutlaka altından birşeyler çıkacaktır çünkü kadınlar bunu hisseder.Herzamanki eşleri yoktur karşılarında çok daha farklı kişilikte bir erkek ve eşine değişik olumlu yada olumsuz...

Sayfayı Paylaş