gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

karışma lennn

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: karışma lennn

:haha::haha::haha:emeğine sağlıkk canım beniiim

3. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: karışma lennn

:hhh::hhh:saol adminim

karışma lennn konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gripin - Karışmasın Kimseler

Gripin - Karışmasın Kimseler

ah dayan bırak yollar girsin aramıza söz sana başka bir ten giremez koynuma geçer zaman durmaz akar kör kuyuya ben beklerim yenik düşmem ucuz oyunlara dayan...üzülme... sen meleğim hiç durmadan ağlardın niye? gitme demedim bağlanmaktan korkarsın diye can yeleğim karışmasın kimseler bize Gör beni Körelmesin kalbin uzaklarda Hiç düşünme Mühür vurdum dudaklarıma Karışmasın, konuşmasın,...
  2. gülmekten bayılırsanız karışmam he

gülmekten bayılırsanız karışmam he

en teknolojik tuvalettt................... rejoice etkisi :laugh::laugh::laugh: ne dil çıkarıyon lennnnnn:dil::dil::dil::dil::dil::dil: hayvanat bahcesi hatırası............:laugh::laugh::laugh: salatalık iskelett.........................:laugh::laugh::laugh: bebek bakıcısıııııııı..............:yahoo::yahoo::yahoo:

Sayfayı Paylaş