gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
  2. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Kariyer yapmak istiyorsanız..
    teşekkürlerrr paylasımm içinn :)

3. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Kariyer yapmak istiyorsanız..

teşekkürler......

Kariyer yapmak istiyorsanız.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Meditasyon Yapmak İstiyorsanız

Meditasyon Yapmak İstiyorsanız

meditasyon yapmak meditasyon yapmak istiyorum merkezleri online ücretsiz İlk önce size, şimdi bilgisayarınızın ekrarınından yada merkezlerimizden birindeki ücretsiz SY derslerine katılarak yapabileceğiniz aydınlanma meditasyonunu denemenizi tavsiye ediyoruz. Aydınlanma, Sakrım kemiğinde uyuyan içsel ruhsal enerji olan Kundalini'nin uyanışı demektir. Kundalini, altıncı enerji merkezi-Agnya...
  2. DTP'li Ayna ne yapmak istiyor?

DTP'li Ayna ne yapmak istiyor?

DTP Genel Başkan Yardımcısı Ayna, Kürt sorununun, Öcalan muhatap alınarak çözülebileceğini ileri sürdü. Emine Ayna, Kürtçe televizyonun, dağa çıkan Kürt gençlerin mücadelesi sonucunda olduğunu öne sürdü. Partisinin il örgütü tarafından Mersin Metropol Miting alanında düzenlediği Nevruz şenliğine katılan Ayna, terörist başı Abdullah Öcalan'ı Güney Afrika'nın zenci lideri Mandela'ya benzetti....
  3. Hayatınızda Değişiklikmi Yapmak İstiyorsunuz

Hayatınızda Değişiklikmi Yapmak İstiyorsunuz

Kendinizi geliştirmek ve çevre edinmek mi istiyorsunuz. Amerikalı İnsan Kaynakları uzmanı Gabrielle Parkinson’un hazırladığı bu 10 strateji size yardımcı olabilir… 1. İşe kendinizle başlayın. Kendinize ve hayatınıza objektif olarak bakın. Kariyerinizde ilerlemek istediğiniz yola doğru ilerliyor musunuz? Hayatınız yolunda gidiyor mu? Kişisel ve kariyerinizle ilgili gelişiminize devam...
  4. Kariyer yapmak kadını kanser ediyor!

Kariyer yapmak kadını kanser ediyor!

Hep kariyer kariyer derdim ama bu da zararlıymış. Zararlı olmayan ne var böyle yaa her şeyin bir zararı var anlaşılan. Uzun bir eğitim döneminin ardından iş hayatına atılan, sonrasında kariyer yapmak için zorlu bir maratona başlayan günümüz kadınlarının kanser tehdidi altında olduğunu söyleyen Medikal Onkoloji Uzmanı Dr. Teoman Yanmaz: Tüm bu sürecin sonunda geç anne olunması, iş...
  5. Evim şahane başvuru yapmak istiyorum

Evim şahane başvuru yapmak istiyorum

Kızlar selamlar ben evim şahane akibine nasıl ulaşabilirim. Hale hazırda paramız maramız çok şükür yok. Kim bilir belki bi bakarsınız ben çıkmışım. Hem beni tv lerden görürsünüz hemde ben bedavadan evimi güzelleştiririm. Bu konuda bana yardımcı olacak arkadaşlarım var mı Tam olarak bilgilere nereden ulaşabilirim arkadaşlar.

Sayfayı Paylaş