gebe
  1. angelica

angelica Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    8

kariyer yapmayı düşünenler için faydalı olabilir...

Konu, 'Kişisel Gelişim' kısmında angelica tarafından paylaşıldı.

Merhaba bayanlar :)
    üni.deki son senemdeyim ve mezun olunca ne yapıcam diye çok düşünüyorum. karar veremiyorum bi türlü. hani herangi bişe yapiyim desem de öyle kötü bi zamanda mezun oluyorum ki iş falan yok krizden.. herkes sürünüyo... bi çıkış noktası arıyorum bi süredir... kariyer danışmanlığı falan böyle şeylere bakıyodum bi süredir. bu yaz için çok iyi bi eğitim buldum. kariyer okulu diye bi okul var. eğer kabul olursan , bi dolu eğitimden geçiyosun profesyonel iş hayatıyla ilgili, kendini keşfedip geliştirebişlmen için kişilik testlerine sokuyolar seni.. 8 hafta boyunca eğitim alıyosun farklı konularda. a ilk başta 2 gün kamp var unutmiim onu da :) neyse bisürü eğitim alıp sektördeki iyi adamları dinledikten sonra falan pepsi, microsoft,, P&G, google gibi acayip şirketlerin yöneticileriyle gerçek bi iş görüşmesi yapıyosun!! nerde bu şans başka zaman başka yerde?!!!

ben bunu bulduum zamandan beri heycan içindeyim. sanırım yakjın zamanda kayıt yaptırırınca indirimli oluyo. eğer aynı dertlerden müzdarip arakdaşlar varsa http://egitisimkariyerokulu.com/ bi göz atın bence.. hatta gidicek olursanız haber verin bana da, ilertişim içinde olalım.

hepinize kolay gelsin arkadaşlar...

kariyer yapmayı düşünenler için faydalı olabilir... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kariyer için biraz hazırlık...

Kariyer için biraz hazırlık...

Biraz abartıp, iş görüşmelerini savaşa benzetmeye ne dersiniz? Sonuçta, kendi geleceğiniz için bir mücadele ise bir iş görüşmesi, bir anlamda hayatınızın veya kariyerinizin ilk savaşı gibi düşünülebilir. Peki büyük savaş uzmanlarının özlü sözlerinden yararlanalım mı ? Sun Tzu: “Başkasını ve kendini bilirsen sen, yüz kere savaşsan da tehlikeye düşmezsin; başkasını bilmeyip, kendini...
  2. Balık Burcu İnsanı İçin Kariyer

Balık Burcu İnsanı İçin Kariyer

Kariyer Duygusal ve kendi dünyasında yaşamayı seven Balık, aslında çalışmaktan hoşlanmaz. Ancak oldukça yardımsever, kolay idare edilebilen yapısı, iş ortamında sevilmesinde önemli rol oynar. Sezgileri çok kuvvetli olduğu için, farkında olmadan kolayca öğrenir ve bu yeteneğinin rehberliğinde, yapılması gerekenleri otomatik olarak yapar. Özellikle yaratıcılık, imajinasyon gerektiren konular...
  3. evliliği düşünenler için

evliliği düşünenler için

ciddi evlilik siteleri cidi evlilik siteleri cidi sitesi ciddi düşünenler ücretsiz Herşey o soru ile başlıyor: “Benimle evlenir misin aşkım?” Aslında soru güzel. Daha doğrusu amacı güzel. Ancak şöyle cevap vermesi gerektiğini bilmiyor ki bizim kızlar; “Eğer eve gelmeyi bir istek olmaktan çıkarmayıp, alışkanlığa çevirmeyeceksen ve bana sevgini hergün ispatlayacaksan evet” Evliliğe dair...
  4. Kariyeriniz İçin Taktikler

Kariyeriniz İçin Taktikler

İş arayanların çoğunluğunun yaptığı gibi zamanınızın büyük bölümünü iş ilanlarını okumaya ve CV’nizi yenilemeye harcıyor, ama yine de istediğiniz sonucu elde edemiyorsanız, farklı yöntemler denemeye ne dersiniz? Herkes Mersin’e giderken, siz cesaretinizi toparlayıp bir de tersini deneseniz ne kaybedersiniz? Yani biraz gerilla taktiği uygulayarak, sıradan uygulamaların dışına çıkıp şansınızı...
  5. Eviniz için faydalı bilgiler!!!

Eviniz için faydalı bilgiler!!!

Evinizi derli toplu tutmak, akıllı fikirlerden yararlanarak ilgi çekici mekanlar yaratmak aslında sanıldığından daha basit. Ekonomik fikirlerle evinize cep dostu yatırımlar yapılabilir, bu sayede vakitten de tasarruf ederek kendiniz ve hobileriniz için yeterli zamanı bile yaratabilirsiniz. 1. Bikarbonat mucizesi Çöp kutusundan gelen kokuları önlemek için üzerine biraz bikarbonat serpiştirin....

Sayfayı Paylaş