gebe
  1. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

Karıyıda çaLmışLar

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında Gül Hanım tarafından paylaşıldı.

Sarhosun biri üst bas daginik bir halde karakola gelir araba anahtarini göstererek komisere söyle der: -"Komiserim su elimde gördügünüz anahtar var ya onun üstünde az önce benim arabam vardi simdi yok. Arabami çalmislar..."

Komiser sarhosa söyle bir bakar

-"Sen önce kendine bir çeki düzen ver bakiyim su haline bak. Devletin komiseri önünde böyle fermuari açik durmaya utanmiyor musun?"

Sarhos pantolonunun önünde açik fermuara bakar bakar ve söyle der:

-"Aha kariyi da çalmislar...":piha::piha::piha:

Karıyıda çaLmışLar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çalıntı oyun

çalıntı oyun

calıntı oyunlar çalıntı oyunları oyun çok basit... sadece R harfini (paydon y hayfini) kullanmıycaz... heytüylü muhabbet edebiliysiniz... y yi söyleyene ceza... kolay gelsin Bu ayada oyun caLıntı
  2. Çalı

Çalı

Onları toplamak kolay rızka, dalı çocuğa, dikenli olanı küçük üzüntülere delalet eder.İnsanın işine karışan, her hareketini, sözünü eleştiren kötü niyetli kişi olarak yorumlanır.Rüyada çali görmek, kolay elde edilen rizka isarettir. Rüyada çali gören kimsenin, güzel çocugu olur. Onları toplamak kolay rızka, dalı çocuğa, dikenli olanı küçük üzüntülere delalet eder
  3. Çalı fasulyesi

Çalı fasulyesi

Rüyada çali fasulyesi topladigini görmek, zengin bir kimseden yardim göreceginize isarettir. Çali fasulyesini yedigini gören islerinde basarili olur. Bir baska rivayete görede: Rüyada çali fasulyesi topladigini görmek, zengin bir kimseden yardim görecegini isarettir. ÇALISMAK
  4. Hüseyin Turan - Çal Çal Çal

Hüseyin Turan - Çal Çal Çal

Çal Çal Çal Evimizde şenlik var Yığılıplar konağlar Açılıptır söfreler Düzülüptür föhreler Gelin gelir bugün bize Çal çal çal Tar keman bir hava çal Çal çal çal Bir oynak şen hava çal Çal çal çal Oynasın kaynanalar Çal çal çal Koy oğlan kız oynasın Çal çal çal Bütün meclis oynasın Bezeniptir otağlar Yanır elvan çırağlar Kucaklarda gül çiçek Ne etirli ne göyçek Gelin...
  5. Hadi çal....

Hadi çal....

İkimiz için aynı bedende Bir ufak deli kalp diyecekler Kimi gün atacak kimi gün batacak yapayalnız… Sabah üstünü örtmediğimde , saçını sevip aşk dediğimde Geceler kopacak yeniden doğacak günahlarsız Seni öptüğüm ilk gece bahçede yüreğim duruyor orda öylece Hadi git getir ağlayınca otur yanıma… Denedim yetecek mi ki sabrımız Bitecek mi gönüldeki kahrımız.. Hadi ben bi hata yapıp...

Sayfayı Paylaş