gebe
  1. papattya

papattya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0

Karizma Gitti

Konu, 'Magazin' kısmında papattya tarafından paylaşıldı.

memati, gürkan uygun, kurtlar vadisi, gündoğan, ilgili bilgiler burada.

Kurtlar Vadisinin Mematisi ailesiyle denize girerken objektiflere yakalanmış ve bakın ne demiş arkadaşlar

Kurtlar Vadisi Pusu'nun 'Memati'si Gürkan Uygun, eşi Şebnem ve kızı Mihriban Balım'la Gündoğan'da tatil yapıyor.
    Denize giren, voleybol oynayan Uygun, bir ara deniz yatağıyla keyif yaptı.?Fotoğraflandığını anlayan oyuncu, "Karizma gitti" diyerek, gazetecilere takıldı.

CeMoŞ bunu beğendi.
  2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    niyee karizmatik olanlar denize girmiyomuymuş:D:D alalh bilir bu wc de gitmiyodur karizma ya hahahahahaha

Karizma Gitti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Karizma puanı

Karizma puanı

Karizma puanı neye göre artıyor merak ettim.Bilgilendirirseniz sevinirim.
  2. karizmana karizma katacak karizma nickler:)

karizmana karizma katacak karizma nickler:)

karizma nickler güvenmiyorum nickleri değmezmiş sana nickleri değmezmiş ne ben sezarım ne sen brütüs 1) Kiz DiYé oNém VéRénin.. GuZéL DiYé Kaşar SéVénin! PaRa DiYé Dost SaTanin! KraL oLsa TahTini MAfYa oLsa MéKaNini ……. 2)Sana Bu SatırLarı Gurbetten Yazıyorum ! Her Kelimemden Sonra İsminLe Başlıyorum Anlaki Herşeyimsin Unutmak İstemiyorum Kim Kimi Unutursa LeyLadan Mecnundan Beter Olsun...
  3. Karizma nickler

Karizma nickler

1) Kiz DiYé oNém VéRénin.. GuZéL DiYé Kaşar SéVénin! PaRa DiYé Dost SaTanin! KraL oLsa TahTini MAfYa oLsa MéKaNini ……. 2)Sana Bu SatırLarı Gurbetten Yazıyorum ! Her Kelimemden Sonra İsminLe Başlıyorum Anlaki Herşeyimsin Unutmak İstemiyorum Kim Kimi Unutursa LeyLadan Mecnundan Beter Olsun 3)Géçici HéVés DéğiL.. Hak éDéNé NéFés oLurum… 4)Sen Gelmezsin Bir Türlü.. Dertlerim Türlü Türlü.. Nice...
  4. gittin....

gittin....

Gittin... Ben, arkandan sadece baktım. Oysa; söyleyecek o kadar çok şeyim vardı ki... "Gidersen iyiye dair ne varsa içimde yitireceğim hepsini. Gidersen sönecek içimdeki ateş ve bir daha hiç kimse yakamayacak. Gidersen karanlığa mahkum edeceksin günlerimi O karanlıkta yolumu kaybedeceğim" diyecektim sana. Konuşamadım... Gittin... Gidişini görmemek için gözlerimi kapattım...

Sayfayı Paylaş