gebe
  1. ÇİÇEĞİM

ÇİÇEĞİM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Karizma puanı

Konu, 'Öneri-Soru-Sorunlarınız' kısmında ÇİÇEĞİM tarafından paylaşıldı.

Karizma puanı neye göre artıyor merak ettim.Bilgilendirirseniz sevinirim.

2. selinn

selinn Forum Okuru

Ce: Karizma puanı
    valla estern bende karizma bol,uclarda olmalı bir yanlışlık oldu bende sanırım:)

3. ÇİÇEĞİM

ÇİÇEĞİM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Bilmiyorum selincim mesajlara göre değil sanırım.Açılan konulara göre olmasın.

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

karizma puanınız çalışmalarınızdan ötürü aldığınız replere göre artar;)ve her karizma puanınız yükseldikçe sizinde vereceğiniz rep puanı bir o kadar çıkar ;)

Karizma puanı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. karizmana karizma katacak karizma nickler:)

karizmana karizma katacak karizma nickler:)

karizma nickler güvenmiyorum nickleri değmezmiş sana nickleri değmezmiş ne ben sezarım ne sen brütüs 1) Kiz DiYé oNém VéRénin.. GuZéL DiYé Kaşar SéVénin! PaRa DiYé Dost SaTanin! KraL oLsa TahTini MAfYa oLsa MéKaNini ……. 2)Sana Bu SatırLarı Gurbetten Yazıyorum ! Her Kelimemden Sonra İsminLe Başlıyorum Anlaki Herşeyimsin Unutmak İstemiyorum Kim Kimi Unutursa LeyLadan Mecnundan Beter Olsun...
  2. Yurdumun karizmalari

Yurdumun karizmalari

1-Son model araba alır ama çok yakıyor diye tüp taktırır. 2-Otopark parası vermemek için arabayı 2 kilometre uzağa park eder. 3-Tüpte gaz kaçağı var mı diye çakmakla kontrol eder. 4-Yaralı birini görse üstüne kalır diye görmezden gelir. 5-Belediyede işi varsa, gitmeden önce torpil bulmaya çalışır. 6-Araba daha az yaksın diye yokuş aşağı inerken arabayı boşa alır. 7-250 promil alkollü...
  3. Karizma nickler

Karizma nickler

1) Kiz DiYé oNém VéRénin.. GuZéL DiYé Kaşar SéVénin! PaRa DiYé Dost SaTanin! KraL oLsa TahTini MAfYa oLsa MéKaNini ……. 2)Sana Bu SatırLarı Gurbetten Yazıyorum ! Her Kelimemden Sonra İsminLe Başlıyorum Anlaki Herşeyimsin Unutmak İstemiyorum Kim Kimi Unutursa LeyLadan Mecnundan Beter Olsun 3)Géçici HéVés DéğiL.. Hak éDéNé NéFés oLurum… 4)Sen Gelmezsin Bir Türlü.. Dertlerim Türlü Türlü.. Nice...
  4. Karizmanın Dagıldıgı Anlar

Karizmanın Dagıldıgı Anlar

Arkadaşlarla yemek yiyecektik. Lokantaya gittiğimde henüz kimse > yoktu.. Bir süre sonra kalabalık bir grup halinde geldiler. Öpme > faslında o sırada sipariş almak üzere bekleyen garsonu da öpmüştüm! > Tabii kahkaha tufanı kopmuştu. İşte o an benim bittiğim andı. > > > Gece otobüsle İstanbul'dan İzmir'e gidiyordum. > Yanımda oturan da benim gibi iri kıyım olunca komple...
  5. Karizma Gitti

Karizma Gitti

memati, gürkan uygun, kurtlar vadisi, gündoğan, ilgili bilgiler burada. Kurtlar Vadisinin Mematisi ailesiyle denize girerken objektiflere yakalanmış ve bakın ne demiş arkadaşlar Kurtlar Vadisi Pusu'nun 'Memati'si Gürkan Uygun, eşi Şebnem ve kızı Mihriban Balım'la Gündoğan'da tatil yapıyor. Denize giren, voleybol oynayan Uygun, bir ara deniz yatağıyla keyif...

Sayfayı Paylaş