gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Karl Lagerfeld T-shirtleri

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Karl Lagerfeld T-shirtleri [​IMG] Bu t-shirtler Chanel’in ünlü tasarımcısı Karl Lagerfeld hayranları için tasarlanmış Karl Lagerfeld’in tasarladığı kıyafet ve aksesuarların fiyatları tabiki yüksek Karl Lagerfeld hayranları için tasarlanmış bu t-shirtlerde Karl Lagerfeld her zamanki gibi siyah gözlüğü, parmaksız eldivenleri ve siyah papyonu karakteri ile yer alıyor T-shirt yaklaşık 15$’a satılıyor

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 22 Temmuz 2008
  2. nisan yagmuru

nisan yagmuru Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Karl Lagerfeld T-shirtleri
    ben begenmedim aslinda t-shit`un ustundeki yuzu begenmedim cok unlu modaci olabilir ama ben giyisilerimin ustunde istemem onu

3. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Karl Lagerfeld T-shirtleri

güzel görünüyor ben begendim
    ellerine sağlık

Karl Lagerfeld T-shirtleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çiftler için t-shirtler!

çiftler için t-shirtler!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. BaskiLi T-Shirtler ...

BaskiLi T-Shirtler ...

baskılı t shirtler atatürk baskılı tişört Meleklerim sizde sade T-shirtlerden biktiysaniz, bunlar tam sizlik :) Hem rahatlar hemde göze hitap ediyorlar :) demi ??? :) :deli:
  3. t-shirt modası

t-shirt modası

2010-2011 Yaz sezonu şimdiden açıldı.Özellikle yaz aylarının yazgeçilmezi t-shirtler bu yıl daha sade ve daha salaş bir tarz da siz moda severlere sunuluyor.Trend renk olarak beyaz,gri ve pembe renkler ön planda olacak.T-shirtler de ki desenler ise ''AŞK'' diye bağırıyor:):):)Aşıklar bunlar tam size göre... İşte sezonun yeni t-shirtleri sizlerle. Beğendiniz mi meleklerim ??:hayal:
  4. Guess Bayn T-Shirtleri

Guess Bayn T-Shirtleri

badi, modelleri, en yeni, moda tişörtler, bayan guess marka, yeni t-shirtleri buradan bulabilirsiniz Meleklerim Guess Bayan Giyim markasının bu sıcak havalarda ürettiği T-Shirtleri giymemek için hiç bir nedeniniz yok. Çünkü harikalar..
  5. Karl Lagerfeld Hayatı Hakkında Bilgiler Burada Melekler

Karl Lagerfeld Hayatı Hakkında Bilgiler Burada Melekler

karl lagerfeld kimdir karl lagerfeld hayatı Sevgili melekler, dünyaca ünlü modacılardan, kaliteli, şık ve sıradışı tasarımlara imza atmasıyla ünlü ( son kreasyonu 2012-2013 Chanel kış ) Karl Lagerfeld hayatı hakkında ki bilgilerimiz şöyle.. Gerçek adı Karl Otto Lagerfeldt 20. yüzyılın en önemli moda tasarımcılarından biri. Almanya'nın Hamburg şehrinde doğdu. 1980'li yılların...

Sayfayı Paylaş