gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Karlar Ülkesi Elsa Elbiseleri

Konu, 'Bebek & Çocuk Modası' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Özellikle kız çocuklarının çok sevdiği çizgi film kahramanlarından biri olan karlar ülkesi prensesi Elsa, aksesuardan giyime kadar bir çok ürün de kendini iyiden iyiye göstermeye başladı. Ben de bir kız çocuk anne olarak kızımın bu konuda ki merakını çok yakından biliyor ve elsalı kıyafet ve aksesuarları evimizden eksik etmiyoruz. Hatta bu günler de özellikle elsa kostümünü benden ısrarla istiyor. Eminim ki benim gibi kız annesi olanlar aynı fikirdedirler. Minik prensesim için elsa kostümü ararken sizleri de unutmadım ve karlar ülkesi prensesi elsa elbise modellerinden oluşan görselleri sizlerle paylaşmak istedim.
    Aslın da elsa ve anna elbiseli modelleri çok fazla ve sizlerle bu konuda tekrar paylaşım yapmaya çalışacam. Şimdi minik prensesler için çok şık elsa elbiselerini paylaşıyorum.
    elsa elbiseleri (1).jpg elsa elbiseleri (1).png elsa elbiseleri (2).jpg elsa elbiseleri (2).png elsa elbiseleri (3).jpg elsa elbiseleri (4).jpg elsa elbiseleri (5).jpg elsa elbiseleri (6).jpg elsa elbiseleri (7).jpg elsa elbiseleri (8).jpg elsa elbiseleri (9).jpg elsa elbiseleri (10).jpg elsa elbiseleri (11).jpg elsa elbiseleri (12).jpg elsa elbiseleri (13).jpg elsa elbiseleri (14).jpg elsa elbiseleri (15).jpg elsa elbiseleri (16).jpg elsa elbiseleri (17).jpg elsa elbiseleri (18).jpg elsa elbiseleri (19).jpg elsa elbiseleri (20).jpg elsa elbiseleri (21).jpg elsa elbiseleri (22).jpg elsa elbiseleri (23).jpg

Karlar Ülkesi Elsa Elbiseleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Candan Erçetin - Al Elimi Kara Sevda

Candan Erçetin - Al Elimi Kara Sevda

yolcusu oluvermisim kendimin dusuvermisim ardima bu goc benim kaderim beklemem ne zaman cikar karsima nerede uyur o ates yanacakmisim yanarim dar gelir bedenim ruhuma, aranir durur ne yapsam da avunmaz ah bosuna ver elini kara gece ver elini kara yel ver elini kara sevda al elimi kara gece al elimi kar yel al elimi kara sevda
  2. kara ross el çantaları

kara ross el çantaları

AKSAM DAVETLERİ BOL OLANLARA ÖZEL BİR SERİ:) ŞIKIR ŞIKIR GİYİNİPTE ELİNİZE ŞIK BİR ÇANTA ALMADAN OLMAZ BU KONUDA İMDADINIZA KARA ROSS YETİŞTİ İŞTE YEPYENİ EL ÇANTALARI
  3. Buğra Gülsoy ve Burcu Kara El Ele

Buğra Gülsoy ve Burcu Kara El Ele

buğra gülsoy burcu kara burcu kara buğra gülsoy Burcu kara, kimdir, buğra gülsoy, kimdir, birliktelikleri, resimleri hakkında detaylı bilgi aalım arkadaşlar. Fatmagülün suçu ne ile tanıdığımız Vural (Buğra gülsoy) Burcu Kara ile bir süredir ilşki yaşıyormuş melekler. Çifte mutluluklar diliyoruz :) Fatmagül'ün Suçu Ne? dizisinin Vural'ı Buğra Gülsoy ile sevgilisi Burcu Kara ilk kez el ele...
  4. Mahir Kara Yakayı Ele Veriyor !

Mahir Kara Yakayı Ele Veriyor !

Bu konu; Mahir Kara Yakayı Ele Veriyor haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bu sezon başlamasına rağmen Atv 'nin en sevilen dizilerinden biri olmayı başaran "Karadayı", bu hafta yine heyecanlı bir bölümle ekranlara geliyor. Geçen hafta yayınlanan bölümde iyice topun ağzına gelen Mahir Kara bu hafta yakayı ele verecek gibi görünüyor. Karadayı dizisinin...

Sayfayı Paylaş