Karmakarısık

Zor şeyler bunlar toto.... Ama üzülme de diyemiyorum. Çünkü çok uzun bir zaman 8 yıl. Ona emek vermişsin Çaba sarfetmişsin. Erkek böyle işte. Bunun burçlarla bir ilgiside yok. Onların doğasında var aldatmak. Her zaman yedek var yanlarında. Ben de 7 yıl böyle bir ilişki yaşadım. Ayrıldık bir yıl önce. Konu ne aslında biliyor musun? biz kadınlar verdiğimiz emeğee acımanın dışında bize yapılanları unutamıyoruz maalesef. Kinciliğimiz yüzünden unutamıyoruz. Ah keşke bir gelsede yaptıklarının hesabını sorsak diye düşünüyoruz hep. Aslında hepsi boş. Bırak gitsin. O nasılsa bir gün değerini anlayacaktır...

bu adam insana güven vermiyor bir aglayip bir umursamayan tiplere kusura bakma ama dengesiz derler öyle bir kisilige sahip bir adamla evlenmen ne derecede saglikli olur birde sen düsün evlendikten sonra nasilsa benim diye tekrar ayni seyleri yapabilir sen bunlari bir zaman sonra artik kabullenemiyceksin bosanmalar coluk cocuk daha zor en iyisi sayfayi kapatip kafani dinleyip ileride baskasini bulmak seni resmen depresyona sokmus.bir zaman sonra unutursun zaman herseyin ilaci üzme kendini hoscakal

canım benim üzme kendini diyeceğim ama çok zor bir durum bide şöyle düşün en azından evlenmeden gerçek yüzünü görmüşsün bir insan daha tanıdım de ve geç üzme kendini seni haketmemiş o üzülsün gerekirse telini falan değiş şimdi barışsanda yarın aynısını yapacak sana yazık değilmi

evet haklısınız..yakınlarım ne diyor biliyor musunuz..yıllardan sonra anladık ki bunu yapmayan hiçbir erkek yok kendine şu soruyu sor ayrılınca daha mı mutlu olacagım..karsına cıkacak yeni kişi yeni bi sayfa acacaksın tekrar güveneceksin ve günün birinde yine aynı seylerle karsılaşacaksın.. sadece kulagımın bi köşesinde duruyo ama mantıklı gelmio pek bilmiyorum ya..soylediklerinizde cok haklısınız

Geri