gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

karmate nayino sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

karmate karmate nayino sözleri [​IMG]
    Gece gökte yildizlarda
    Dinleyun dertlerumi
    Yarde iman kalmadi hoy nayino
    Bilmeyi hallarumi
    Nayinoma Kurbanis oy

Nayinoma nayino nayinoma kurbani
    Çatma kaşlarunida al vereyim bu cani

Derdumi yazacağumda
    Komar yapraklarina
    Okurken aksun yaşlarda nayino
    Duşsun yanaklaruna
    Nayinoma kurbanis oy

Çatma kaşlaruni da al vereyim bu cani

Sevdaluk ince marazda
    Yakayi canumuzi
    Vazgeçersak eyersada nayino
    Döksünler kanumuzi
    Nayinoma kurbanis oy

Çatma kaşlaruni da al vereyim bu cani

karmate nayino sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Söz / söz söylemek

Söz / söz söylemek

kiz isteme konusmasi kız isteme konuşması söz kesme konuşması kız konuşmaları söz kesme konusmasi Gerek canlı, gerekse cansız her varlığın konuşması hak ve doğru ise makbul, değilse makbul değildir. Küçük çocuğun konuşması, ne şekilde konuştu ise, söylediği suzün hak ve doğru olduğuna; rüyayı görenin hayırlı biri olmasına, garip bir şeye tanıklık etmmeye ya da mahzurlu bir iş yapmaya; Cansız...
  2. Söz

Söz

Haber, uyarı, dikkat edilmesi gereken konudur. Rüyada duyulan şeyler ayrıca da yorumlanır.Rüyada söz söylemeniz, söz dinlemeniz, yakinda büyüklerinizden bir kimsenin nasihatlerinin isiteceginize veya dedikodu dinleyeceginize isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada bir kimseye muhtelif dillerde konusan bir adam gelse, Süleyman (A.S.)in kissasina binaen o kimsenin büyük bir mülke nail...
  3. Karmate Nayino-2010

Karmate Nayino-2010

karmate nayino sözleri karmete nayino sözleri Kızlar Karadeniz müziği severmisiniz ben bayılıyorum...Özellikle şimdi size tanıtımını yapacağım Karmete grubunun şarkılarını dinlemeyi çok seviyorum...Benim gibi Karadeniz müziği severlerin zevkle dinleyeceği bir albüm Karmete'nin Nayino albümü... Şimdi albüm tanıtımına geçiyorum... 1.Yağmur Söz & Müzik: Anonim 2.Nayino Söz &...
  4. Güzel Sözler Face Sözleri

Güzel Sözler Face Sözleri

kızlar Güzel Sözler Face Sözleri arıyorum önerileriniz nelerdir.
  5. apaçi sözleri

apaçi sözleri

Kızlar bana yeni ve güzel apaçi sözleri lazım bilenler varsa içinde küfür ve kötü kelime geçmeyenleri bu konumun altından bana verebilir mi teşekkür ediyorum sağolun. iyiki varsınız arkadaşlarım hadi bekliyorum merak ediyorum :)

Sayfayı Paylaş