gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Karne Ortalama Hesaplama 9.Sınıf hakkında bilgi istiyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Karne Ortalama Hesaplama 9.Sınıf ortalaması nedir ben taktir bekliyorum ama ortalamayı öğrenirsem beklentim yanlış mı doğru mu bilirim :)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

9.Sınıf Karne Ortalama Hesaplaması
    Hesaplama 9.Sınıf Karne Ortalaması

Yıl sonunda takdir mi yoksa teşekkür mü aldığınız not ortalamanıza bağlıdır. Takdir alabilmek için ortalamanızın 85, Teşekkür alabilmeniz için ise minimum 70 olması gerekmektedir.

9. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplaması Yapmak İçin Tıklayınız.

Karne Ortalama Hesaplama 9.Sınıf hakkında bilgi istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğum Öncesi İzni Hesaplama Hakkında Bilgiler

Doğum Öncesi İzni Hesaplama Hakkında Bilgiler

doğum öncesi izni hesaplama doğum öncesi izni Sevgili gebe meleklerimiz, yaklaşan doğumunuz öncesi eğer çalışıyorsanız sizi de bir doğum öncesi izni hesaplama derdi almış olabilir. Eğer prosedürle ilgili bir bilginiz yoksa , aşağıda Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op.Dr. Alper Mumcu'nun hazırladığı doğum öncesi izni prosedürü hakkında ki son bilgileri bulabilirsiniz. Hepinize hayırlı ve...
  2. 9. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama Online bilgi almak istiyorum

9. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama Online bilgi almak istiyorum

9. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama Online Selam arkadaşlar sizden 9. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama Online bilgi rica ediyorum ricamı yerine getireceğiniz için şimdiden çok tşkler.
  3. Lise Not Ortalaması Hesaplama  hakkında bilgi

Lise Not Ortalaması Hesaplama hakkında bilgi

Lise Not Ortalaması Hesaplama hakkında lütfen acil olarak bilgi verin ortalamasını öğrenmem lazım notlarım ne olacak bakalım:S
  4. Çanakkale hakkında bilgi istiyorum

Çanakkale hakkında bilgi istiyorum

çanakkale nin tarihi ve doğal özelikleri hakkında bana kısa bilgiler gerekmekte veren olursa minnettar kalıcam teşekkürler.
  5. gelir vergisi hesaplama hakkında bilgi

gelir vergisi hesaplama hakkında bilgi

Selam, sitenizi çok beğeniyorum ve bilmediğimiz şeylere cevaplar vermenizi çok faydalı buluyorum. Ben de sizlere gelir vergisi nasıl hesağlanır onu öğrenmek istiyorum..

Sayfayı Paylaş